Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karakedi.org

walkman

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar,

Öncelikle aynı isimli bir konu garbage bölümünde var ama bu sefer garbage olacağına inanmadığım için buraya yazdım.

Türkçe içeriğindeki eserlerden bir kitap ortaya çıkarıyor bu sene ve kar amacı olmadığı için kitapta eseri yayınlanacak olan yazarlara kitaptan 2 adet gönderecek. (Ödemeli olarak)

Böyle bir durum söz konusu. Minimum 2 adet göndermek istiyor ama duruma göre (yani sponsorla yapılan görüşmeden sonra, baskı sayısı) isteyen eser sahiplerine daha fazla sayıda göndermek istiyor.

Böylece herkesin kütüphanesinde "benim kitabım" diyebileceği bir eser ortaya çıkıyor.

İlginizi çekebilir değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
aslında güzel düşünce ama içinde bir makalen olan bir kitaba ne derece benim kitabım diyebilirsin ki?

Bir misal vererek durumu açıklayayım : Sokakta gördüğünüz herhangi bir binanın inşaasında çalışan herhangi bir kişiye sorun "bu binayı kim yaptı?" diye : hepsinin cevabı "ben yaptım" olacaktır. amelesinden, ustasına, mühendisinden, müteahhitine kadar... ve hakikaten herkes imzasını atmıştır o binada bir yerlere... işte o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...