Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

//edit : sectigimiz kelimelere dikkat.

"gay" kelimesini seçmiştim ? ne var ki bu kelime gayet normal forumun heryerinde kullanılan bir kelime.

http://forum.paticik.com/search.php?43,search=gay,author=,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=ALL,match_threads=,sphinx_match_fields=BOTH,sphinx_match_threads=0
Sosyal ağlarda paylaş

`Bilader yanlis yoldasin, sst, hooop!`
kkthxbye

not : ayni anda baslamak bir sey ifade etmiyor ki. gelistirememissin kendini demek ki. ya da degisikliklere uyum saglayamamissin ya da daha az iyi bir `oyuncu`sun. bir alakasi yok tbc oncesi healer oynamanla su an Rogue olarak `qq` yapmanin.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
kkthxbye

not : ayni anda baslamak bir sey ifade etmiyor ki. gelistirememissin kendini demek ki. ya da degisikliklere uyum saglayamamissin ya da daha az iyi bir `oyuncu`sun. bir alakasi yok tbc oncesi healer oynamanla su an Rogue olarak `qq` yapmanin.

komiksin.R.druide sürekli laf söylenmesi sende ego yapmış.Sürekli ben imbayım modundasın.Adama sorarlar bukadar beleşler yokken nerdeydin??Cvp veremiyorsun sordum tbc öncesi nabıyordun diye.Ben senin gibi oyunu eleştirenlere oo beceremiyosun kötü oyuncusun ağlama demiyorum.Eğer pillar pvperisen bunları yaparsın gerçek bi pvpci kabul eder doğruları.

Benim pvp konusunda egolarım yok bilen biliyor gerçekleri.Nerf rogue diyorlar warlocklar onlara bile qq demiyorum sorry
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
kkthxbye

aslında hata druidlerde diil blizzard da.
aslında hata sende değil seni bu üslup / ego ve davranış tarzıyla yönetici yapanda.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:
-Wissy said:
kkthxbye

aslında hata druidlerde diil blizzard da.
aslında hata sende değil seni bu üslup / ego ve davranış tarzıyla yönetici yapanda.

editlenir yada silinir bu mesajlarımız yakında Baal.Doğru dürüst ve düzgün verilerle burada yorum yapanlara qq ağlama iyi oyuncu değilsin vs şeklinde sataşan bi forum yöneticisinden başka bişi beklenmez.R.druid'e sürekli nekadar beleş olduğunun hatırlatılması kompleks yapıyor insanlarda bi süre sonra
Sosyal ağlarda paylaş

BC oncesi Wipe Club'da raid leaderlik yapiyordum Warlock'umla realmin en iyi gearli karakteriydi, Ilk R14 olan 5 Turk oyuncudan biri oldum Warrior'umla. Priest'le AQ40 Naxx yaptim. Druid'le de PVE yaptim.

Ne alakasi var ki bunlarin?

Druid degil, Rogue oynuyorum bu aralar main olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ben en iyisi "sisteme daha hakim" bir druid bulayım kendime. yazıyoruz yazıyoruz da niye?, değişmiyeceği aşikar.
sinir krizleri geçirip kendimi pve ye verip 2 saat sora oyundan çıkınca gelip burda "yok yok druid fair gayet" diyen insanlar görünce dumur oluyordum. ne gerek var.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
BC oncesi Wipe Club'da raid leaderlik yapiyordum Warlock'umla realmin en iyi gearli karakteriydi, Ilk R14 olan 5 Turk oyuncudan biri oldum Warrior'umla. Priest'le AQ40 Naxx yaptim. Druid'le de PVE yaptim.

Ne alakasi var ki bunlarin?

Druid degil, Rogue oynuyorum bu aralar main olarak.

Alayı sen yarattırıyorsun.burda kimse daha önce demedi zaten sen kimsin ne yaptın ne ettin diye.Ben sana diyorum ki o druidinle pvp yapsaydında görseydin aradaki farkı lvl 60 taki.Ben pvp yaptım healerla deli gibi.Ve lvl 60 la 70 arasında okyanuslar değil evrenler kadar fark var.Karpuz gibi yarılıyodu healerlar rank 14 gearı olsa bile.

Her şikayet edene qq ağlama vs dersen bu iş olmaz.Dentargın bulunduğu realm ın 3v3 te ilk 3 e oynayan r.druidi Taurentino mage i beceremeyip ebayde satıp druid alıyor Warriorunuda win trade liyor beceremediği için.Dentarg offical foruma gir gör arkadaşım dejavu bizzat açmıştı forumları.Oynadığım serverlarda herzaman pvperlar tarafından saygı duyulan ve özellikle zorlu outdoor kapışmalarına çağırılan bir insan oldum özellikle rogueumla.Serverın en iyi r.shamanını paladinini ve druidini çağırıyorsun outdoor kapışma var ally ile diye.Adamlar geliyor pillar arıyor mekanda.20 dakika azarlıyorsun raidten çıkıyorlar yediremeyip.Okadar çok outdoor pvp yaptım ki rakip ally guildlerin gmleriyle kanka oldum resmen.Birbirimize outdoor da nicke göre kim nerde söylüyorduk :)

Tmd.. ile nicki başlayan FERAL druid adam; resto druid oynayıp 2.5k göreceğime feral oynuyorum 2k 2v2 var ama içim rahat diyor.Forumda günlerce övdüler adamı tebrik ettiler.

Kimse healerla oynayan eziktir demiyor burda.Ama healer benim pvp zevkimi ''hiçbir kabiliyet gerektirmeyen'' hareketlerle rezil ediyorsa ozaman blizzardın bunu düzetlmesi lazım.

Nerflencekse dengelencekse oyun benim oynadığım classlarıda nerflesinler razıyım.Ben bunu diyebiliyorum komplekslerimi uzun zaman önce aştım oyun konusunda.Kimseyi ezeyim diye bi isteğim yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bu konuda Godin'e katılıyorum Healer bir sınıf'ın arena ortasında hiç yavaşmadan sadece heal atması cok sacma.
ve yaptıkları 3 4 tuşa basmak.

Normal bglerde healerler olmalı ama arenada olmamalı cunku oraya yapısmaya giriyorsun ölüm macına giriyorsun adı üzerinde arena.

evet bende herkes gibi resto druid ile giriyorum ama sevmiyorum şartlar beni mecbur ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Godin said:
Bu işin çözümü şu:Blizzard sürekli değişmeyen bir sistem oturtacak.Herkez classını sindirecek.Rogue gibi tüm işi adam öldürmek olan classa ölen bi cloth ağlamayacak warriye ölen rogue ağlamayacak vs..

En çok hasta olduğum tayfada tbc öncesi 1 kere bg'ye girmemiş adamların(bunların çoğu healer) tbc geldikten sonra oooo ben çok proyum arenada şu şu ratingi yaptım diyip pvp üstadı kesilmeleri.

Bu nasi bi sacmaliktir ya. Rogue un tek isi adam kesmek te, mage in esas isi hamur yogurmakmi? Nasi bi pencereden baktigini bilmiyorum ama düsünce seklin okadar bencil, okadar ukala ve okadar sacma ki kelime bulamiyorum sana. Sana göre wow ilk ciktigi tarihten sonra baslayan herkez nuuu, ogue ve warrior oynamayan herkez loser. Kimsenin pvp yapmaya da hakki yok. E bi de char sildirelim istersen. Hay allahimya. Böyle adamlara oyun oynatirlarsa iste hayattaki tek amaci wow da pvp gral olmak olur.

cloth giymek sizin mantiginizda nedir bilmiyorum ama, hayatinda tek oynadiginiz fantasy oyun wow ise eger fazla da suclamiyorum. Cloth giymek demek pez parcasi giymek demek degildir. Böyle sacma sapan yorumlar yapmadan önce biraz aklinizi kullanin. Simdi burda silah/büyü karsilastirmasina gidemiycem ama sana/size tavsiyem gidin de azicik lore kapin gelin.

Komedi. Plate>leather>cloth hayatimda böyle sacmalik görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Yok dediler ki `rmp cok komplikedir, bakma oyle easy mode gozuktugune.` falan. Ben de merak ettim ve olaylar gelisti.
RMP easy mode, nerf. =]

İyide kaça kadar çıktın ki sen rmp'yle, 2200 görüp high & mighty olmak da iyiymiş. Daha karışık setup söylesene, uçur beni. Ayrıca rogue oynuyorsun, anlamazsın. Bu kafayla içinde mage priest oynasan da anlamazsın zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Godin said:
Bu işin çözümü şu:Blizzard sürekli değişmeyen bir sistem oturtacak.Herkez classını sindirecek.Rogue gibi tüm işi adam öldürmek olan classa ölen bi cloth ağlamayacak warriye ölen rogue ağlamayacak vs..

En çok hasta olduğum tayfada tbc öncesi 1 kere bg'ye girmemiş adamların(bunların çoğu healer) tbc geldikten sonra oooo ben çok proyum arenada şu şu ratingi yaptım diyip pvp üstadı kesilmeleri.

Bu nasi bi sacmaliktir ya. Rogue un tek isi adam kesmek te, mage in esas isi hamur yogurmakmi? Nasi bi pencereden baktigini bilmiyorum ama düsünce seklin okadar bencil, okadar ukala ve okadar sacma ki kelime bulamiyorum sana. Sana göre wow ilk ciktigi tarihten sonra baslayan herkez nuuu, ogue ve warrior oynamayan herkez loser. Kimsenin pvp yapmaya da hakki yok. E bi de char sildirelim istersen. Hay allahimya. Böyle adamlara oyun oynatirlarsa iste hayattaki tek amaci wow da pvp gral olmak olur.

cloth giymek sizin mantiginizda nedir bilmiyorum ama, hayatinda tek oynadiginiz fantasy oyun wow ise eger fazla da suclamiyorum. Cloth giymek demek pez parcasi giymek demek degildir. Böyle sacma sapan yorumlar yapmadan önce biraz aklinizi kullanin. Simdi burda silah/büyü karsilastirmasina gidemiycem ama sana/size tavsiyem gidin de azicik lore kapin gelin.

Komedi. Plate>leather>cloth hayatimda böyle sacmalik görmedim.

o adam da zaten cloth oynuyorum demiş. warrior olan benim. neye sataşacağını şaşırmışsın. ki bende plate>leather>cloth gibi bişey demedim. kafandan uydurup yazmışsın bişeyler tükmükler saçarak. az sakin lütfen.
sakinleşemiyeceksen seni şurada tatile gönderelim orda sakinleş gel
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tavrin beni hic rencide etmedi emin olabilirsin. Ne agzimdan tükürük sacti nede hirs yaptim. Satasmak icin yer de aramadim.Zaten verdigin cevaptan da belli, kendin bile inanmiyosun yazilanlarin dogruluguna.

edit: tükmük degil tükürük oluyo o arkadasim. bana laf sokucam die sen heyecanlanmissin bakiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
2366 gordum RMP ile. Ilk kez Rogue oynuyorum hayatimda. Normal.

edit : cikip da ay aslinda ordaki is mage'de priest'de ayol mu oldu simdi? druid ezmode rmp komplike dediniz diye hirslandik yaptik. s4'de de acarim bir mage/priest onlarla da yaparim suscaksan.

Yahu, RMP OP, ama takımın iyiyse yaparsın ratingini, hebele rmp çıkamaz yukarı, çıkıyorsa sen de hebelesın o zaman. Bu mu yani mantık? Hala daha zor setup söylemeni bekliyoruz. RMPden daha komplike setup, haydi türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...