Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

resto druid & sword spec warrior 2v2 arena

Kenu

Öne çıkan mesajlar

Zaten OP'ye OP diyen direk whiner oluyor, bravo. Teke tekte dps classları healerı alamıyorsa salaklık vardır. 2v2'de bari eglenelim diye öyle birşey olmaz. Arena içi, arena dışı her şekil OP, duymak hoşuna gider gitmez. wissy kendi oynadığı charın imbalıgının farkında değilse ben birşey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe komik valla, mage i druid nasıl yeniyor.. hotlarla outheal ve outlast ederek. shapeshift ile shatterdan kaçarak bla bla.

hotlarımız, shapeshiftimiz asırlardır olan şeyler. ne değişti de aniden overpowered oluverdik. demekki arena 2v2 ladderlarında çoğalmamız gerekiyodu overpowered olmak için.

warriorlar neredeyse hiçbi sınıfı düelde yenemiyo aşırı skill farkı olmadığı sürece. warriorlara güçsüz diyebilir misin?

ayrıca bilmem farkındamısın, overpowered, nerf diye tutturuyosunuz ama hala düzgün ve destekli bir fikirle gelebilmiş değilsiniz.

ben de bunda art niyet arayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo sen hala oradasın. Ben duelda eşit olsun demiyorum ki, arenada da imbalar. İçerisi dışarı farklı değil. Support classlarının dps classlardan daha fazla survivalı olması, üstüne dps classlarını kesebilmesi, ama kesmelerine gerek olmaması OP. İstersen sayarım sana yani, tez falan çıkarırım. Ben şahsen anlayamıyorum nasıl bir mantık healerlara rogue kestirir. Sen buna cevap bulursan bana da söyle, hiç uzatmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren birazdan fazla nerflendi soulfirenin 170% den 100% olmasi komik sonuçlar doğurdu misal bende pre bc 790-800~ dmg vardi 7k soulfire atiyordum şimdi 1200 felan var gene 7k atıyorum ne anladim bu işten ?
Onu birak corruption imp sb ve cos + trinket ile 1k tickliordu gerçi t3 bonusu yüzünden ama şimdi full affide gitsem anca 800 ticklior >.>
Nerfinden once Felguard 1.7k civari critliyordu cloth a the block book açıkken..
Birde o zaman ortalama cloth hpsinin 3.5 mele hpsinin 4k olduğunu göz önünde bulundurusak..
BC itemizasyonu en kötü warlocklari akabinde mageleri vurdu lakin magelerin(Frost) de warlockların(SL) durumda genede çok güzel zirvee çok rahat oynuyabiliyorsun ama fiziksel hasar veren classlar ile healerler için büyük bi buff olduğu bu göz önünde bulundurulmıyan bi faktördür.
Misal görüyorum warriorlar ağlıyorlar böö böö bufflamıyorlar bizi böö böö diye e be susak kardeşim sen hiç melee itemizasyonun sana getirdiklerini göremiyormusun?
Sosyal ağlarda paylaş

Guildden bir druid üzerimde full pve gear varken beni 3 dakika tankladı CASTER formda. Ne cyclone ne kite ne birşey.

Melee itemization u kısmına da katılmıyorum. TBC öncesi MC gearle dolaşan rogue bile 30 crit le oynuyordu. Bugün char sheet de 34 crit yazıyr, arena yaparken recount u açık bırakıyorum ve geceni sonunda yazan crit 22%. Rogue lar o yüzden HARP oynadılar .
Sosyal ağlarda paylaş

Healerlere yaradi diye yazdım zaten bende hele druidler beh beh abolish poi+hotlar-sm ile mübarenkler tanker gibi oluyor :p
Unuttuğun nokta şu Pre-BC de ambush+bs+evis diyordun iniyordu misal bi mage amma olurda sheep i yersen öttürüveriyordu veya bi warlock dc+corruption agony diyordu kessen bile bi şekilde ölüyordun şimdi öyle bişi mümkünmü? holla hop diye bi giriyorsun resil capli warlock a biçer döver gibi üstünden geçebiliyorsun bi yamukluk olmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...