Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hrant Dink' i Tanımayanlara

calimero

Öne çıkan mesajlar

örügt elemanını nerenden uydurdun. ben sana türkiyenin biryerinde sadece kürt olduğu için öldürülen biriden bahsediorum. ha bu kötü kaka mı diorum. hayır azımdan böle bişi de çıkmadı. ben burda ucuz sosyalist / hümanistlik yapanlara söz söylüyorum. madem insan hakları hudey hudey yapıosunuz, nie bi ermeni öldü die alıosunuz da bi kürt öldürülünce ağlamıosunuz? hani hümanisttiniz. hani insan hakları?

not: sadece kürt die bi sokaktan geçerken dövülüp öldürülen insanlar yok demeyin, zira türkiyede yaşadıınıza inanmam..
Sosyal ağlarda paylaş

zorla yazdırcaksın bunu da; sokakta işlenen bi kürt cinayetiyle, tc içindeki ermeni komünitesinde önemli bi yeri olan aydının cinayetine gösterilen tepki farklı olur. ayrıca ben humanist değilim. "insanlar öldürülmesin, barış olsun hep" diyen her adam humanist değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyla ilgili açılan diğer başlıkta da belirtmiştim. Ben Hrant Dink olayının peşinin bırakılmamasını savunuyorum. Ama bazı arkadaşlarımız (söz meclisten dışarı, kimseyi bilip bilmeden itham etmek istemiyorum) işçilerle grevlerinde dayanışmada, barış eylemlerinde vs. göremiyoruz ama kameraların orada olacaklarını bildikleri için Hrant Dink'i anma törenlerinde görebiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

hrant dink'i sevmiyorum
öldürülmesi üzücü tabi candır vs. de

devlet tabanlı olma ihtimali
beni son 20 postumdaki geyiği yapmaya sürükleyen

polisle Türk bayrağı önünde fotoğraf
jandarmanın suikast ihbarı alıp değerlendirmemesi

vs.

bu olay takip edilsin, peşi bırakılmasın
yoksa ne hrant ne dink yani
Sosyal ağlarda paylaş

artık yazılacak birşey yoq hep aynı şeyler yazılıyor ...

arkadaşlar bana göre keşke T.C. devleti tarafından idam edilseydi. X şahıs

ama idam kalktıgı için böyle oldu kötümü oldu derseniz hayır.

Çok iyi oldu Bu ülkeyi Bölmek Cici Bici görünmek öyle kolay değil.

Polisler Boşuna Bayrak önünde Fotoraf çektirmedi Jandarma boşuna ihbarları görmezden gelmedi.

biraz düşünün devlet için neyin iyi neyin kötü oldugunu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...