Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brian Kopp

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Torrentlerde var ama iytice scan et virus trojan için.
Guide olarak başarılı yani adım adım herşeyi açıklıyor. Kısacası hmm ne yapayım diye düşünmüyorsun sana detaylı oılarak açıklıyor onu yap bunu yap diye. Eğer saglam oynarsan hızlı lvl aldırır ama para vermeye değmez bence çünkü torrentte var :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu zaten arkadaşımda var 400 mb lığı.. setup şeklinde. senn verdiğin yanlış demiorum yada yalan da demiorum sadece senin verdiğin bende var zaten. kaldı ki ben sadece yararlı mı nedir ne deildir die sormustum ama kasıp o kadar upload ettiğin içinde teşekkür ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaf bu lvling guide lar paso hunter .. hunter oynayan adam zaten çok rahat kasar.. bi kere hunter oynadım hayatımda 49 lvl yaptım
3 günde, çok rahatsın .. ve meslek ve para fln da kasmıştım ..
priest kassınlar bakalım o kadar sürede 70 olabilecek mi bu arkadaşlar :) ..
Warrior desen öyle roq desen öyle :P
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Priest ile kasarkende rested varsa team bulup kolayca instace yapma ve cok hızlı XP alma şansın oluyor aslında :)

Full serverda fln kasarsan bi nevi .. ama 60 dan sonra priest kasmak ölüm max 4 mob kesersin oturup su içersin :)

Bi arkadaşım kasıyodu ki şimdiye kadar gördüğüm en hızlı lvl kasandır tanıdığım 60 da arkadaşın priestini kasıvercekti 69 oldu yeter dedi çektiğim dayanamıcam artık diyip bıraktı :)
Sosyal ağlarda paylaş

alinni said:
Absolut said:
Priest ile kasarkende rested varsa team bulup kolayca instace yapma ve cok hızlı XP alma şansın oluyor aslında :)

Full serverda fln kasarsan bi nevi .. ama 60 dan sonra priest kasmak ölüm max 4 mob kesersin oturup su içersin :)

Bi arkadaşım kasıyodu ki şimdiye kadar gördüğüm en hızlı lvl kasandır tanıdığım 60 da arkadaşın priestini kasıvercekti 69 oldu yeter dedi çektiğim dayanamıcam artık diyip bıraktı :)

bencede bıraksın
spirit tap var nasıl 4 mobda su ıcıyorsunuz anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...