Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odtü ye nasıl gircem

kenzap

Öne çıkan mesajlar

Ah be yavrum bütün ideallerim odtü üzerine kuruldu fakat zor :(

Şimdi şöyle yapıyorsun. Odtünün en düşün puanu felsefe'ye ait galiba.

Hemen EA'dan hazırlanıp güzel bir puan yapıyorsun ve odtü'desin.

Odtü'ye girdikten sonra okumasanda olur.
Zaten bilinçli ve zeki bir insan olarak çıkacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

eşli danslar için geldim dokuzuncu yurttan kayıt yaptırcam diyosun

ya da abi kartım kayboldu cuma günü yenisi çıkcak diyosun, ama bunun için bi öğrenci numarası gerekli

saçını uzatıyosun minibüsle girerken hiç bişi sormuyolar sana

bi arkadaşından kart buluyosun

son ikisini denedim ben işe yarıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Kızılaydan Odtü dolmuşlarına bin kampüse girmeden in.Orası A1 kapısı oluyo.Sonra stickerı olan arabalara otostop çekiceksin.Sticker ya kahverengidir ya da sarı görürsün ön camda zaten. Neyse sonra bişey yapmana gerek yok stickerlı arabaları durdurmuyolar. Bu arada stickersız araba durup seni alıyosa zaten kaçak giren öğrencidir o da girer bi şekilde sen uğraşmazsın.

Not: Arabayla gireceksen onun da yöntemi var ama pm atarsan yardımcı oluyım.
Sosyal ağlarda paylaş

girdim :D girişte sağ çek dediler yapıştırdım bankaların orda polis çevirdi kaçak girişden dolayı işlem uygulucam dedi.Arada telsizden anons geliyor kırmızı bmw yi çevirdinizmi diye :D panik oldum. Niye geldin dedi. kütüphaneye geldim atılım üniversitesinde okuyorum dedim kimliğimi fln aldı yinede ceza yazcam dedi. Ben 100 fln bekliyorum 10 lira ceza yazdı bilseydim parasını verirde girerdim dedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

garipsedim önce doğma büyüme ankaralıyım ilk defa gittim odtüye.. Büyük diyorlardı bu kadarıda olmaz dedim girince en çok sinirime dokunan koydukları kasisler sanki herkes standart aile arabası kullanmak zorunda. Kızları güzel ama artık müdavimi olcam çarşı bölgesi cafe 8 rlz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...