Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Void Reaver down by Restless

RedemptioN

Öne çıkan mesajlar

Yeniden toparlanıp HARDCORE yapıya bürünerek hızımıza hız kattık. 40 üye ile haftanın 5 günü raid yapan başka guild var mı merak ediyorum :) Sırada Hydross ve Lurker var. Solarian da yakında iner.

Köstek olmak yerine destek veren tüm dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Satanael said:
yanlıs anlama ama 40 kişi ile raid yapmak o guildi ciddi zorlar..

yakında patlar o iş merak etme :D

Sence üye bulamadığımızdan mı 40 kişiyiz?

Haftanın 5 günü yapılan raidlerin ortalama %70'ine katılmayanları uzaklaştırıyoruz. Ayrıca 60 kişilik Restless Academy 'miz sayesinde raid için eksik klaslarımız olduğunda tamamlanıyor.

Yani Restless bünyesinde ALT CHAR yada PASİF oyuncu yok.

ad3m said:
gz
PS : Shaman sevmiyorsunuz herhalde?

Valla biz bayılıyoruz da şamanlar pek sevmiyor bizi sanırım :) Aktif oynayamayan 1-2 şamanımızı uzaklaştırdıktna sonra malesef hiç şaman başvurusu almadık. Bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Restless yoluna devam ediyor. Dağılma aşamasından buralara geldik. Her 25 man raid için 35 çivarı başvuru ,her raid günü 35 online (guild üyesi sayımız 40 bu arada) raid bitene kadar 35 kişide online , acaba bize ihtiyac olurmu diye.10 kişi daha lazım fazla değil öle 546546 kişi guild üyesi istemiyoruz ne demişler nerde çokluk orda b.kluk. Restless Academy diye bir desteğimiz var arkamızda ,alt karakterler, yeni üyeler karazhan yapıyor onlarda yetişiyor bir yandan ,yakıdan void reaver killed by Restless Academy Diye bir başlık görürseniz şaşırmayın.

Restless felsefesi devam ediyor

İtem ve para, kazanılır yada kaybedilir. Dostluk ise asıl SOULBOUND olandır
Sosyal ağlarda paylaş

RedemptioN said:
Satanael said:
yanlıs anlama ama 40 kişi ile raid yapmak o guildi ciddi zorlar..

yakında patlar o iş merak etme :D

Sence üye bulamadığımızdan mı 40 kişiyiz?

Haftanın 5 günü yapılan raidlerin ortalama %70'ine katılmayanları uzaklaştırıyoruz. Ayrıca 60 kişilik Restless Academy 'miz sayesinde raid için eksik klaslarımız olduğunda tamamlanıyor.

ben aktif oyuncudan dolayı demedim zaten onu.. instanceların 25 kisilik oldugun dusundumuzde.. ileride kavgalar cıkmaya baslar ben gidicem hayır sen gidicen diye... o yüzden zorlar dedim. yoksa adam bulmaya nevar :D
Sosyal ağlarda paylaş

eger guildin cok casual adamları var ise 40 kişi az bile benim eski guildimde 40 + oluordu online hiçbiride aglamıodu aglıyamazdı spot yok die.. cünkü zaten hiç biri öle her raide gelen tipte deildi zaten hardcore raid yapmak isitosan her hafta filan her ihtimalı göze alıp adamları alıcaksın ama öle capulcu falan alırsan guilde gdisband direkbeni raide almadınız sizin ben te... der cıkar yada işte drama yaratır guildde guildin loyal tipleri guildden cıkar sora bu gerzek adamlar cıkar vs vs ama cok kişi guildde ii deildir yinede bence yönetmeyi bilene tabii :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gerçekten beklenenden çok çok daha zor aklı başında ve pve yapmak isteyen 40 kişiyi bir araya toplamak..

Restless olarak başından beri hayalimiz hem tecrübe hemde item yönünden hızlı bi ilerleme için şişirme bi guild olmaktan kaçınmaktı. bunun hem dostluk ve muhabbet hemde progress olarak meyvelerini toplamaya başladık.

Ayrıca burdan tebrik eden herkese teşekkürler, saolun arkadaşlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...