Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yoklama

cs.a

Öne çıkan mesajlar

gerçi düşündüm de şimdi aydan aya değişir. bazen her hafta dışarı çıkıyorum bazen ayda bi kere falan. her hafta çıksam benim de ayda 600e gelir herhalde. hep 300-400 değil.

İstanbulda, aylık harçlık olarak 300-400 arası alıyorum. bi de işte kredi kartım var limitli ondan da aylık 50-200 arası harcama yapıyorum.
Minimum 350 maksimum 600 arası gidip geliyor. Gerçi zamanında babama herhalde bi 100 sayfa falan ilaç tablet basan aletleri kullanma kılavuzu, gmp falan çevirmiştim ona sayıyorum ben d:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ailemden 500 YTL alıyorum aylık, 400 YTL de burs geliyor Tübitak'tan her ay. Bu parayla gayet rahat okula gidip-gelip, eğlenip, ıvır zıvır bir şeyler alabiliyorum.

Şimdi de Hisarüstü'nde eve çıkmayı planlıyorum, 3+1 evlerin kiraları genelde 1.000 YTL civarında, 3 kişi 3+1 bir eve çıkmayı planlıyoruz da, daha üçüncüyü bulabilmiş değiliz. Var mı Hisarüstü'nde 3+1 eve çıkmak isteyen? Hemen Güney Kampüs kapısının karşısındaki sokakta, geri geri koşarak kapıya 3-4 dakika falan =)
Sosyal ağlarda paylaş

400 tübitak (100 ytl zam gelmiş eder 500)
600 aile veriyor
üstüne
+kredi kartı,telefon giderleri,benzin,konaklama,evde olduğumda yemek hizmetleri sağlıyorlar
ben de öküzlük yapmayıp para biriktirmeye başlıcam
bmw de tahminen 50 milyara iyi bi ikinci el alınır
ama tabi 5 yıl sonra
Sosyal ağlarda paylaş

r.hisarüstünde 500 e 2+1 ev bulun en küçük odasına ortak oliyim. arada gelip kalırım sırf öyle her zaman değil.

götümle okumuşum lol, 1000 ytl imiş. yok eve çıkmak istemiyorum. sadece o kadar ucuzsa para veriyim ben de üstüne demek amaçlıydı hehe. ayrıca adam gibi evler 1200 falan genelde. sizin de ısınma elektrik internet tv falan masraflarla aylık 400 ü bulur adambaşı gideriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...