Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce dünya da ki en aşmış kişilik?

Aegean

Öne çıkan mesajlar

said:
RamsesII, 18 Mart 2003 10:09 tarihinde demiş ki:
USAme Bin Laden bir amerikan ajanıdır[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger

Osema Bin Laden diye yazılıyor benim bildiğim dolayısıyla değildir :-P[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik konusunda Dream Theater ın tüm tayfası, her biri kendi aletinde ruhu yakalamış insanlar çünkü
Bilgisayar oyunu konusunda Peter Molyneux, çünkü yıllardır insnaların ne istedğini biliyor ve onlara onu veriyor (tanrı olma kabiliyeti)
Alan Turing benim bir diğer idolüm
AI hakkındaki çalışmaları başlatyan kişilik
J.R.R. Tolkien tabii ki aşmış birt kişi edebiyat konusunda, sonuçta hepimizi bir yapan bir akımı başlattı[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Sosyal ağlarda paylaş

Babam

İdolümdür, şu ana kadar gördüğüm en iyi ve en kötü şeyleri kendinde sentezleyebilmiş ve yolumu aydınlatmış adamdır...

Atatürk'den tutun Konfiçyüs'e kadar bir çok "aşmış" insanın ortalamasıdır kendisi, bana ters gelen şeyleri yapdığı zamanda bile bana bir şeyleri öğretebilmiştir.

"Hayat karanlık bir yolsa bastığın yeri, onun bilgisiyle gör."
Oral Salih Bekaslan[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Gimli, 11 Mart 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
Bikini-Tanga
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 17 Mart 2003 23:06 tarihinde demiş ki:
gözyaşlarımı tutamıyorum...
bana da say...=(([hline]I’ve stuck in my past,I’ve stuck in my future,
Wouldn’t you save me from myself?
My life’s like an old structure,waiting to be restored,
Do I have to wait until the end?

koleo demek istemis arkadas :P[hline]Mekteb-i Sultani
Abe be tıkla be abe
Sosyal ağlarda paylaş

james bond. uçar motora biner sörf yapar tank kullanır paraşüt planör karate tekvando kendo güreş kılıç kalkan gürz ok yay balta dünya kurtarma kötü adam öldürme dişi tavlama zengin güzel arabası war akıllı matematik fizik kimya biyoloji sosyoloji ekoloji mançoloji bilimum bütün lojiler.

varmı ötesi
[Atatürk harici o herzaman öte bir kişi][hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 19 Mart 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
pardon haklısın ben nasıl bu hataya düştüm. james bond asla 3 ok ile 4 kişiyi vuramaz

ayrıca aynı filmde önce x-wing kullanıp sonra karate yapan başka bi babayiğit olduğunu sanmıyorum.[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...