Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayın Podcast'i üzerine..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Valla pek ortada insan yok hani 10 kişilik guild kurmanın bi manası yok . dediğim gibi Open betada PATIWAR'daki çoğu aktif insan Invadoria da, 2 tane standart bearer atamıştım guilde, ikisi de şu an invadoriada xP

bilmiorum bireysel olarak başvursun girmek isteyenler invadoria'ya alırlarsa alırlar. Paticik olarak bizi alın diemeyiz adamlara
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:
Abi iyki kurulmamış.
Aa kalabalıkmış orası ben gideyim diye satan adamla ne guildi kurucan ya.

Bizim guilde girişler başladığında biz on kişiydik, ne eksik ne fazla.

"Satan" adam diye tabir ettiğin insanlar:

Gangren, Absolut, Dreagloth, Rexroth, Killerlord, do9uz ve daha bir çok arkadaş. Bunlar sadece ilk etapta aklıma gelenler. Çoğu da yaşını, başını almış kişiler.

Lafımızı bilip de konuşalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:
Abi iyki kurulmamış.
Aa kalabalıkmış orası ben gideyim diye satan adamla ne guildi kurucan ya.

Eger bende yukaridaki grubun icerisine dahil edildiysem cevap hakkimi kullanmak isterim. kendi adima paticigin kuracagi guild e katilacagimi defalarca belirttim hatta dun gece level 2 zealotumla ana sehire kadar da gittim ama gerek HS nin sorunlari gerek organize olamamaktan dolayi bir turlu guild kurulamadi.
Sabah buraya Paticik guild i kurulmayacakmi diye mesaj attiktan sonra gelen cevap sonucunda invadoria ya basvurdum yani ortada kalabaliktan dolayi satis gibi bisey soz konusu degil. Sonucta bu bir oyun hepimiz isimiz gucumuz yada okulumuzdan arta kalan zamanda eglenmek icin takiliyoruz kasmanin ve gerilmenin bi anlami yok bence. waaaghh :)

Herkese iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o kadar ters bi yere çekmişsiniz ki, tamam benim lafım biraz havada kaldı ama alınan alınır diye isim vermemiştim ben, lafım absoya felan değildi zaten dün ben kendisiyle konuştum PM den. Ayrıca söyliyim hedef göstermeniz hiç hoş değil.

Niye tepki gösterdiğimi anlamamış bazı arkadaşlar onu da söyliyim.
Oyunun açıldığı ilk dakikadan beri insanları toplamaya çalışıyorum guild biran önce kurulsun level alsın diye ama dc ler yüzünden kuramadık bir türlü. Dün tam 5 saat şehirde durdum dc yiyenlerin yerine parayla adam aldım guild kurulsun diye dile kolay 5g para harcadım ki train olamadım level atlayınca hiç param kalmadı ciddi ciddi. E şimdi kusura bakmayın da ben o kadar uğraştıktan sonra adamın aa orası daha kalabalıkmış diyip oraya gitmesi sinirimi bozdu. Dün saçımı başımı yoldum resmen 9 kişi felanız bi giriyolar bi düşüyolar oyundan böyle lunaparklarda çekiçle deliklerden çıkan kafalara vurmaya çalışır gibiydi. Ha düşen arkadaşları suçlamıyorum yapabilecekleri bişey yoktu sonuçta.

Her neyse pati guildi yalan oldu, ben kendi kafama göre bi guild kurucam 6 kişi olursa yeter beraber oynicak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...