Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm WoW'cuların Yeni Yılı Kutlu Olsun

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bizler gerek site aracılığı ile gerek tanıdığımız arkadaşlara mail, msn vs... araçları ile yeni yıl tebriği mesajı attık. Yalnız Paticik'teki WoW'cu arkadaşlarımızın, dostlarımızın yeni yılını tebrik etmedik.

Ama bu mesajı Paticik'e yazarken tereddüt ettim. Umarım aşağıdaki mesaj bir "reklam" olarak algılanmaz. Eğer öyle bir şekilde gözükecekse ve sorun yaratacaksa konunun silinmesini isterim.

said:
Umarız yeni yıla girerken sevdikleriniz ile birlikte olur, değer verdiğiniz uzaktaki arkadaşlarınızı, dostlarınızı hatırlar, belki arayıp seslerini duyar belki de güzel bir yeni yıl mesajı çekersiniz. Olabilirse eğer, aranızın kötü olduğu arkadaşlarınız, yakınlarınız ile yeni yıla küs girmemek için bir adım atarsınız...

Asla unutmayın World Of Warcraft belki hayatımız değil, ama bizim hayattaki en büyük zevkimiz, en büyük zevklerimizden biri..! Ama bunun bizim için yeni yılda hiçbir önemi yok. Bizim için yeni yıla girerken WoW'un en büyük önemi, bizleri değerli insanlar ile tanıştırması ve dost yapması, bizleri bir araya getirmesidir... Yeni yıla girerken dünyanın dört bir yanındaki Türk WoW'cu arkadaşlarımızı düşüneceğiz... Hepsi için hayatlarının olabildiğince mutlu olmasını gönlümüzden geçirecek ve tüm kalbimiz ile dileyeceğiz.

Yeni yıl hepimize uğur getirsin. Umarız 2008 bazılarımız için sadece sıradan bir yıl olabilirken, bazılarımız için hayatlarında istediği yeni bir sayfanın başlangıcı olabilir...

Biraz bencillik yapıp kendimiz için bir dilek dilemek istiyoruz. Umarız yeni yıl WoW ile tanıştığımız bütün dostlarımız ile bizi daha yakın yapar, ve yine o dostlarımız gibi kaliteli yeni arkadaşlar ile tanışma fırsatı bulabiliriz. Çünkü bu oyunda dostluğumuzu hakedecek birçok kardeşimiz var...

WoW-Turk.com yönetim ekibi üyeleri, normal WoW-Turk.com üyeleri, ve en önemlisi WoW oyuncuları olarak yeni yılınızı en içten dileklerimiz ile kutluyoruz.

2008 size ve sevdiklerinize mutluluk getirsin.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN, MUTLU GEÇSİN
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...