Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrent nedir, nasıl kullanılır ??

Phobos

Öne çıkan mesajlar

yeni topic açıcaktım ama sanırım buraya yazmam daha iyi ve yerinde olur.

azureus kullanıyorum, versiyonum 2.3.0.4. uploadu nasıl sınırlandırabilirim? optionsı talan ettim ama bununla alakalı bir sekme bulamadım. upload sınırı gözlerimlerime göre 24kbps. 24kbps ile upload yapıldığında downloadum 40kbpsyi geçmiyor. netlimiter kullanarak uploadu sınırlamaya kalktığımda ise azureus otomatikman hiçbir kullanıcıya bağlanmıyor.

bir arkadaşım, azureusta kullanıcı derecesi ile alakalı bir sekme olduğunu söyledi. beginner, intermediate, advenced şeklinde. böyle bir şey var mı, varsa neyi etkiler, nasıl değiştirilir?

yine azureusta, bağlantımı 1024 seçtiğim için aynı anda maximum 4 dosya indirebiliyorum, diğerleri standbyda duruyor. bu 4 sınırını nasıl kaldırırım? bağlantı hızımı uydu yapıyorum, dl limit 7ye çıkıyor ancak menüyü kapadığımda yine eski haline dönüyor.

edit: 6112 numaralı portum açık (warcraft için), ondan bağlanıyorum azureusa da. programı ilk kullanmaya başladığımda +90kbps downloadu gördüğüm için port konusunda bir problemim olduğunu sanmıyorum. bu konuyla alakalı birşeyden süphelenirseniz de yazınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tcpip.sys yüzünden mavi ekran alıyorum arada ve bu genellikle emule açıkken oluyor. Şimdi torrentle ne alakası var diyeceksiniz. yukarıda yazdım sorunla bu hatanın bi bağlantısı olabilir. Hala sayfa açamamaktayım torrent başlayınca.
Şu linke konuya hakim olan arkadaşlar bir bakabilirmi.
Bu arada işletim sistemim vista 32bit.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben bu torrent işinde yeniyim. demonoid den buluorm linkleri we bodozlama indiriorm. indirme programı olarak bittorrent kullanıorm. arada baya iyi indiriorm 100 u falan bulu hız ama bazende baya yavas oluo. bi kaç yeri okudum peer lar firewall la takılıo olabilir die bişi okudum. firewall ı nası engelleyebilirm bunu yapmaması için? ayrıca su anda okullar tatil ve ewdeym ama normalde okulda yurtta kalıorm ve okuldan torrent uzerinden download yapamıorm. buyuk ihtimal bi şekilde engellemişler. bnm bu engeli geçmem mumkun mu acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...