Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

|Joker| said:

Masquerade topici olsun bu, adamın fener nefreti had safhada, köpükler içinde konuşuyor :D. Peçeteci nedir onu da bilmiyor yaşı yetmiyo demekki :D.

Buyse said:

olm yenildiysek biz yenildik, gelseydiniz beşiktaşla finale bizi siz yenseydiniz. el şeyiylen gerdeğe girilmez.

hay ağzınızı öpeyim..
ayrıca masquerade kalkıp abuk subuk konuşmuşsun burda adam akıllı konuşuoruz biraz şu fener öfkeni dindir de öyle konuşalım ne farkın var sahaya atlayan holigan gerizekalılardan?.. yok hazmedememişsiniz de yok bilmem ne kimsin sen de kalkıp kendi dışında biri için şöyle hissettiniz böyle hissettiniz diyebiliyorsun.. şu zamana kadar hiç bir postumda efes e laf etmedim zaten etmem basketbol denilince akla gelen en iyi takımdır çünkü adamların işi bu .. ayrıca kupayı almasına hiç de üzülmedim bırak hazmedememe olayını.. ama senin gibi dangalaklar çıkıp her postuma laf ettikçe ya da bi şekilde muhalefet olmak için muhalefet oldukça şu dün yaşanan olayların ne kadar da normal olabileceği gelio aklıma.. rica ediyorum şu postuma da atarlanma.. bık bık çekemicem
Sosyal ağlarda paylaş

efes pilsen'i kutlarım. hakeden kazandı. herşeyden önce turgay demirel'e güzel bir tokat attılar. artık ümit ediyorum ki defolup gitsin bu adam

ayrıca ergin ataman, shumpert, sinan, kaya ve kerem'e fazladan tebrikler yolluyorum. her birinin ayrılışı tek tek üzmüştü bizi
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçenin ülkerle birleşmeden önce tr liginde şu anki statüyle oynanan ligde 1 şampiyonluğu vardı.

ibrahim kutluay dan başka kim vardı? Efes Pilsen bu ülkenin basketboludur.

Ülker neydi eskiden? efes yetiştirir ülker almaya çalışırdı. Fenerle birleşince altyapıdan 2-3 kişi geldide adam oldular.

yenildiyseniz siz yenildiniz ama sahaya girenlerde sizin taraftarınız.

daha önce yazdım buraya. Beşiktaş şampiyon olduğu zaman zamanında, taraftarla siyah-beyaz şampiyon beşiktaş çeken Galatasaray kaptanıydı...
Sosyal ağlarda paylaş

@obsesifik

öfke falan yok yahu.

bilip bilmeden konuşanlara her konuda kıl oluyorum, elimde değil. Bilmiyorsan yazma mesela. son örnek de buyse. küçük düşürmeyin kendinizi.

ps. ahh. peçeteci dikkatimden kaçmış. biliyorum merak etmeyin, yaşım çok küçük değildir. en azından konu hakkında bilgisi olmadığından karşı tarafa bel altı vurmaya başlayan birinden büyüğümdür. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi değerlendirelim final serisini, ilk başta tabiki son maça damgasını vuran olaylar var ne yazık ki, ortamı yatıştırması gerektiği halde olayı bir it dalaşına çeviren Fenerbahçe yönetimini gerçekten kutluyorum:

-110 ytl deplasman tarafı bilet fiyatı koymacalar.

-Ali Koç'un sahaya akan Fenerbahçe'li sevgili taraftarları eliyle yukarı çekerek sırtını sıvazlaması.

-Rasim Başak'a sahip çıkmacalar.

Galatasaray da Efes Pilsen ile final oynadı,hani bu eski derseniz birkaç sene önce Beşiktaş da oynadı.

Neden böyle şeyler yaşanmadı ?

Basketbol gurusu bir arkadaş Turner demiş,İbo demiş çarpar demiş.

Sen önce basketbol bilgini,kronolijini bir check et ondan sonra birşeylerden bahset.

Fenerbahçe; Beşiktaş'ın, Galatasaray'ın hatta Karşıyaka'nın arkasında ismi anılan bir takımdı her zaman.İstanbul ligi şampiyonluklarını yazmışsın komik olmuş.Fenerbahçe'nin sahip olduğu şampiyonluk sayısı 1'dir.

Tabiki bu başarı Ülker ile birleşmesinden kaynaklanıyor.

Basketbol boyutuna gelirsek, Solomon eski kafasında olsa faktör olurdu fakat Fenerbahçe'nin yabancıları çok silik kaldı özellikle.Semih ve Ömer uzun yıllardır yakalanmış en iyi uzun rotasyonu yerli olarak fakat Kaya-Kerem-Kasun diye giden tecrübeli bir uzun rotasyonunun karşısında çok da birşey beklemiyordum ben.

Efes'ten seri boyunca Shumpert,bazı maçlar Thornton'ı beğendim.Fenerbahçe'den aklımda kalan Preldzic'in olgun oyunuydu, pişmiş çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

masq bana demicen onu fenerbahçe org'dan aldım ben o listeyi. ayrıca kendi tuttuğunuz takımlar cafe crown, cola turkayken hala neyin mücadelesini veriyorsunuz bi anlasam.
GS amigoluğumu yapıyorum ben?

sen gelmişsin hala fener öyle takım, böyle takım bık bık bık.

efes pilsen şampiyon olduysa, yaptığı yatırımlar ile oldu diyorum, bu adamlar ülke basketbolunun değerini arttırıyor diyorum. Avrupa'da Türk Basketbolu dersen adamlar Efes der. sen hala gelmişsin reröre fb amigoluğu. hadi bişiler bilsen tamam diyecem de, her yazdığını yarım yamalak google it ile yazıyorsun. bari onu hakkıyla yap.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

bunun sebebi efes'in 2 maçtada fenerbahçe taraftarına 45 yazıyla kırkbeş lira bilet fiyatı çekmesi. sanki efesin milyonlarca taraftarı var da mağdur oldu adamlar.

karşıyaka fenerden öndedir diyen adamlarla neyin muhabbetini yapacan ki, tamam aga en büyük sizsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Hadi değerlendirelim final serisini, ilk başta tabiki son maça damgasını vuran olaylar var ne yazık ki, ortamı yatıştırması gerektiği halde olayı bir it dalaşına çeviren Fenerbahçe yönetimini gerçekten kutluyorum:

-Ali Koç'un sahaya akan Fenerbahçe'li sevgili taraftarları eliyle yukarı çekerek sırtını sıvazlaması.

-Rasim Başak'a sahip çıkmacalar.

Galatasaray da Efes Pilsen ile final oynadı,hani bu eski derseniz birkaç sene önce Beşiktaş da oynadı.

Neden böyle şeyler yaşanmadı ?

Basketbol gurusu bir arkadaş Turner demiş,İbo demiş çarpar demiş.

Sen önce basketbol bilgini,kronolijini bir check et ondan sonra birşeylerden bahset.

Fenerbahçe; Beşiktaş'ın, Galatasaray'ın hatta Karşıyaka'nın arkasında ismi anılan bir takımdı her zaman.İstanbul ligi şampiyonluklarını yazmışsın komik olmuş.Fenerbahçe'nin sahip olduğu şampiyonluk sayısı 1'dir.

Tabiki bu başarı Ülker ile birleşmesinden kaynaklanıyor.

Basketbol boyutuna gelirsek, Solomon eski kafasında olsa faktör olurdu fakat Fenerbahçe'nin yabancıları çok silik kaldı özellikle.Semih ve Ömer uzun yıllardır yakalanmış en iyi uzun rotasyonu yerli olarak fakat Kaya-Kerem-Kasun diye giden tecrübeli bir uzun rotasyonunun karşısında çok da birşey beklemiyordum ben.

Efes'ten seri boyunca Shumpert,bazı maçlar Thornton'ı beğendim.Fenerbahçe'den aklımda kalan Preldzic'in olgun oyunuydu, pişmiş çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade

adama fenerbahçe.org, fenerbahçe kulübünün resmi sitesinin adresini veriyoruz, link veriyoruz hala google diyor bana. kardeşim o kupaları ben yazmadım oraya. kupa sayısıyla birşeyler ölçüyorsanız, fenerbahçe spor kulübü uzun yıllar basketbolla ilgilenmemiştir evet, çünkü futbol manyağı bir ülkeyiz. basketbolda 30 kere şampiyon olsan da futbolda şampiyon olamazsan o yönetimi darağacına yollayan bir ülkede yaşıyoruz. böyle bir ülkede basketbola diğer tüm kulüplerden fazla yatırım yapan bir takıma bok atmak için kayaya saldıran sahaya inen adamdan fazlası lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

BulletRide said:

bunun sebebi efes'in 2 maçtada fenerbahçe taraftarına 45 yazıyla kırkbeş lira bilet fiyatı çekmesi. sanki efesin milyonlarca taraftarı var da mağdur oldu adamlar.

karşıyaka fenerden öndedir diyen adamlarla neyin muhabbetini yapacan ki, tamam aga en büyük sizsiniz.

anadoluda 3 büyüklere aynısı yapılıyor, ama kimse onlar gelince onlara 110 tl fiyat vermio. bunu mu savunuyosun ya
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım ve üzüldüğüm nokta, stadyumlardan sonra salonların da çivisi çıktı.

Mesela bench'e dalan bi tane şişman eleman var, maça giden arkadaş söyledi,bütün maç küfür etmiş maç bitimine bilenmiş adam resmen,birkaç kişi daha varmış böyle.Polis bu olayı öngörüp bu adamı neden dışarı alamıyor?

Sonra aynı adamı polis salonun dışına değil,parkenin dışına çıkarıyor ve soyunma odasını basan da aynı kişi.

Hani şimdi Efes Pilsen'in yarısı zenci, o odaya alsalar Ergin Ataman kapıyı kilitlese ne olacak? İnsanların gözü dönmüş azizim

@Buyse

Karşıyaka alt yapı, yönetim ,tesisleşme anlamında tabiki basketbolda Fenerbahçe'den öndedir.

Hani benimle tartışmana ihtiyacım yok, çünkü bilgilerinin ederi yok da.Olayın sadece İstanbul'da dönmediğinin,İzmir Karşıyaka'da taş gibi bir basketbol kültürünün olduğundan bir haber takılma.
Sosyal ağlarda paylaş

her kulüp yapmıyor işte bu olayı anadoluda. belli başlı yapanlar belli. mesela gençlerbirliği her fener maçına fahiş fiyat koyar. yıllardır da cavcav'ın yediği küfürün haddi hesabı yok. adamların taraftarı var mı da deplasmana gelecek, 100 lira bilet koyacaksın gençlere.

diğer anadolu kulüpleri de her zaman fazla tutmuştur evet ama efes'in yaptığı gibi de 45 lira koyarsan BASKETBOL maçına bu o maça gelme demektir. millet tribünler dolsun diye kıçını yırtarken sen zaten az seyredilen bir maça 45 lira bilet koyuyorsun.

fenerbahçe kulübü o bileti 45 liradan alanlara atkı şapka gibi ürünler dağıtarak maça gelmelerini sağladı. mağdur etmedi taraftarını.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo bokları gayet fenerbahçe spor kulübüne atıyorlar. aziz yıldırım'a ali koç'a sövüyorlar. çıkıp da basketbol şubesinin başındaki adam hakkında bi kelime etmediler mesela, geçen maçtaki en büyük suçlulardan biri olmasına rağmen.

kusura kalmayın da, son maç olan herşeyi tartışabilirsiniz, ama fenerbahçe ülker olmadan ufak kıymetsiz bi kulüptür derseniz ayıp edersiniz.

fenere ceza ne verilecekse verilmeli, hatta ligden gerekirse 1 sene men etsinler eyvallah. ama AGA BU FENERLİLER EZİK ZATEN demek geri zekalılıktır kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...