Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Efes Pilsen, Dwayne Jones İle Anlaştı
Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Efes Pilsen, Hidayet Türkoğlu'nun da formasını giydiği NBA Ligi takımlarından Orlando Magic'den, 25 yaşında ve 2.11 metre boyundaki Dwayne Jones'u kadrosuna kattı.

kaynak

12 gün öncesinin haberi ama kimse vermemiş önemli bi oyuncu bilmeyenler vardır diye yazim dedim yine de :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
cnntürk'te altyazıda gördüm şok geçirdim. nasıl yendik diye filan.
fenerbahçe maçı olunca bi ayrı oynuyorlar :D bu seneden başarı beklemiyorum ben açıkçası. yani bu yönetim kafası ile imkansız zatende. basketbolcularla 1 yıllık sözleşmelerle filan senelik başarı denemeleri olur ancak. futboldan zaten basketbola para filanda kalmıyor ödemiyorlar adamların paralarını. bence anlık parlamalar bunlar. her ne kadar ligde 5. olsakta
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada maçın başından sonuna kadar küfür edilmiş sanırsam. fb yönetimide bunu sitesine kadar taşımış filan. şimdi küfürü filan savunmuyorum asla ki ben küfür etmeyi sevmiyen bir insanım ama eğri oturup doğru konuşmak lazım. bu sadece o salonda yok malasefki. 3 büyüklerin birbirleri ile yaptıkları maçta ne bilyim karşıyakanın salonunda bile küfür var. rezalet bişey ama var.

fenerbahçe yönetimi, bjk-fb bayanlar finalinde bizim oyuncuların tartaklandığını ne çabuk unutmuş. hemde bayan basketbolunda...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
selçuk üniversitesi geçen hafta marihuana nedeniyle jamal butler ve monty mack'i takımdan göndermişti. ilk transferleri, leroy hickerson oldu. ikinci transferleri de muhtemelen geçen sene renault'dan tanıdığımız andre woolridge olacakmış. özellikle bursa'daki g.saray cafe crown maçında oynadığı oyunla salonda ağzımı açık bırakmıştı. monty mack'in gidişi kötü ama butler pek bi işe yaramıyordu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...