Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Fener'den daha çıt yok.
Ama Ömer ve Semih'in seneye NBA'e daha reput'lu gitmeleri açısından bu sezonki Euroleague performansları çok etkili o yüzden kasacaklardır.
Kural bu yani Rudy Fernandez'inden,Batum'ına görüyoruz draft edilen o sezon Avrupa'da coşuyor.
Solomon elde tutulamadı mutlaka yerine yıldız bir guard alınmalı onun harici kadro korunursa FB final8 kovalar,Solomon'ın yerine gelecek adamın kalifiyesine göre bu final8 final four'da olabilir iyi bir kurayla.
Efes ise farkettirmeden çok iyi kadro kurdu,2 tane iyi yabancı ile (Shumpert'dan falan bahsetmiyorum,Avrupa tecrübesine sahip yıldızlar,Hosley bile kurtarmaz) kadro desteklenirse her yöne gidebilir bu takım.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında çok iyi bir oyun kurucuya ihtiyacımız yok . Semih in yanında , Hakan Demirel adında bir yıldız adayı daha çıkmıştı Fenerbahçede parlayan ve genç milli takımımız zirveye çıkarken en önemli faktör Hakan Demireldi belkide..Ama Tanjevic nedense bir türlü şans vermedi Hakana , Solomon yokken Damirin alternatifi olarak bile görmedi ve dogru düzgün şans bulamadı guard rotasyonunda , geçirdiği sakatlıklarında etkisi var tabiki ama sakatlığını tam olarak atlattı , Tanjevic biraz Hakan Demirelin üstünde dursa Türk milli takımıda iyi bir oyun kurucu kazanır kesinlikle...
Sosyal ağlarda paylaş

zizic'i kaptık iyi oldu.:)

ayrıca yazıyorum. 8-9 ay sonra uplatırım forumda olursam.

galatasaray bayan takımı seneye türkiye lig+türkiye kupası+eurocup'ı alacak.

öküz ötesi kadro kurduk.:)

bir de white ın sözleşmesi feshedilmiş fenerde.

marcus green ile birini almışlar adını hatırlamıyorum.

solomon büyük ihtimal gidiyor. kinsey de gidebilir falan diyolar. oha o kadar da olmaz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

sbnn cok iyi degil, cok cok iyi transferler bunlar

hic ummuyordum. alinan 2 yabanci da super. gecen seneki yabancilardan iyi. chatman solomon tipinde bir adam. aldigi sure arttikca, takimin sorumluluklari uzerine bindikce daha da guclenen biri. ustelik atmosferle iyice cosan biri

ha yabancilar super gozukuyor. 2 tane daha artik cok iyi degil ama iyi transfer yapilacak saniyorum. turkler ise gorunen o ki takima ayakbagi olacaklar.

edit: adsfsdf derken Jovo Stanojevic in alindigi haberi geldi asdfsadfasdf demek istiyorum. ulan turkler biraz kaliteli olsaydi...

bu arada olur da mario austin haberi ulebcup.com dan
http://www.ulebcup.com/news/i/33942/448/item

said:
One of the most dominant big men in European basketball switched Eurocup teams on Friday, when Besiktas Cola Turka announced that center Mario Austin inked a one-year deal with his new club. Austin (206, 26) arrives from Benetton Treviso, wher he averaged 14 points and 6.7 rebounds in 12 ULEB Cup games last season. He was the ULEB Cup MVP in the 2005-06 season, averaging 17.4 points, 9.4 rebounds and 1.9 steals in 14 games playing for Hapoel Migdal Jerusalem. Austin is the all-time best defensive rebounder (241) and ranks third in total boards (345) in Europe's second club competition. He has also played for Lauretana Biella in Italy and the Jackson Rage in the WBA. Austin helped Hapoel to win the Israeli Cup in 2007, as well as reaching the ULEB Cup semifinals in 2006.
Sosyal ağlarda paylaş

zizicten sonra;

alpellanın oyun kurucusu strickland
pau dan skorer guard antonio graves (geçen sene 20.4 sayı ortalaması, %45 üçlük ortalaması tutturmuş, yaz ligindede oynadı, hite dan 1-2 gömlek üstün.) i transfer ettik.

veeeeeeeeeeeee asıl bomba;

Walter Hermann !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...