Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow Priest & Dudu

Deadmarine

Öne çıkan mesajlar

Herkese merhaba,

lvl 49 druid ve lvl 42 shadow priestim var. Birine öncelik vermek istiyorum. Priest oynarsam kesinlikle shadow oynayacağım. Pvp'de hangi classlara karşı iyidir, hangi classlara ezilir, rakibine dot koy kaç mantığı ile mi oynamalıyım, bufflarına rağmen kırılganmıdır?

Dudu içinse ya resto yada moonkin oynamayı planlıyorum. Aslında pri için sorduğum sorular dudu içinde geçerli ancak moonkin druid'in pvp'de çok dmg aldığını ve çabuk öldüğünü duydum. Ne dersiniz?

Wow US betadan beri rogue oynayan biri olarak her iki class'a da hakim değilim. Bu nedenle bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow priestsan, koca bir raidte sadece iki grupta yer bulursun. bir tanesi mt olduğu grup ki buraya girebilmen için baya bir spell dmg+ olması lazım. diğeri healerların olduğu partyi ki her ikisinde de tek olayın, threath metera göz atıp elinde ne varsa boşaltmak. Zevkli mi, bence değil; ama gearın iyise istediğin raidte yer bulabilirsin.

dudu ise pvpde bariz eziyor shadow priestala karşılaştırırsan.

Amacını belirle ve kararını ver. PVE'de raide girebilecek kadar itemın varsa pri, yok PVP yapacağım dersen dudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Huun haklı, shadow priest raid için zor. Yani tank gibi, sen istersen daha iyi gearlı ol yine de tanıdık adamlar, senden öncekiler önceliklidir. İyi progress guildlerinde de zaten ne tank eksiği olur ne priest.

Benim şahsi fikrim druidle dewam et. En esnek sınıf işte, talent değiştirir healer olursun, talent değiştirir tank olursun, talent değiştirir moonkin olursun. Gerçi moonkinin durumu da priestinki gibidir.

Ya sonuçta hangi sınıf olursan ol illa ki coşman, kendini kanıtlaman lazım ki vazgeçilmez olasın. Ondan sonra tam bu noktaya geldiğinde de dersler çıkar, rl'de bişey çıkar, ara vermek zorunda kalırsın vs.

Velhasıl druid ol, daha zevkli, kasması daha da güzel, oynaması da daha güzel. Ya sırf bi flight form görmek, kuş olup medivh gibi uçmak için bile oynayasım gelio :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası pve'den çok pvp için düşünüyorum karakteri. Yıllardır rogue oynuyorum sıkıldım artık başka bir karakter oynayayım istiyorum. Resto druid oynarsam, hem pvp hemde pve de yer bulurum rahatlıkla. Şu anda karazhan ve zul aman yapan bir guilddeyim zaten. Ama healer olayı beni uzun vadede sarmayabilir çünkü rogue gibi sürekli dps yapan bir classtan sonra, o nedenle shadow priest arasında ayrım yapamadım pek. Mesela roguelar warriorlara karşı eziliyorlar ama herkesin çekindiği warlocklara karşı özellikle de undead iseler çok etkililer. Resto/Moonkin druid ve shadow priest için pvp açısından bu tip yorumlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? Bilgi verebilirlerse sevinirim.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Deadmarine said:
Açıkcası pve'den çok pvp için düşünüyorum karakteri. Yıllardır rogue oynuyorum sıkıldım artık başka bir karakter oynayayım istiyorum. Resto druid oynarsam, hem pvp hemde pve de yer bulurum rahatlıkla. Şu anda karazhan ve zul aman yapan bir guilddeyim zaten. Ama healer olayı beni uzun vadede sarmayabilir çünkü rogue gibi sürekli dps yapan bir classtan sonra, o nedenle shadow priest arasında ayrım yapamadım pek. Mesela roguelar warriorlara karşı eziliyorlar ama herkesin çekindiği warlocklara karşı özellikle de undead iseler çok etkililer. Resto/Moonkin druid ve shadow priest için pvp açısından bu tip yorumlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? Bilgi verebilirlerse sevinirim.

Teşekkürler

Bloodscalp? Dagon roots:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...