Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni MMo olsun, Adı da ..... diyenler!

Karag8z

Öne çıkan mesajlar

home'un fantastik ve secondlife ile alakası olmayan bir versiyonu olsun
http://www.youtube.com/watch?v=8ZY2vwlh5-g

yaw aralarda girip sadece karakter ile takılabileceğimiz bişiler olsa yeter.
otur ekran başına kes babam kes, kes babam kes.. URGH! oyundan soğumuş bünyeyi ilaçlayacak dezenfekte edecek bir şeyler olsun. uçan adalarda takılalım kafamıza göre.
nick olarak drizzt falan alanları anında ip ban yapalım, hatta kompüterlerini küle çevirtebilelim.

adı da bullshit online olsun.

popomundo 3d grafikli olsun ya da..
[hr]
ya da şu olsun..

ok yok, kılıç yok, kötü bir güç yok, evilların villianların ayrıldığı bir alan yok,büyü yok ,ırklar yok, yaratıklar yok, gelecekte ya da bilinmeyen bir zamanda geçmiyor, power up yok, üzerimizde tonlarca silah taşıyamıyoruz ve cephaneleri sadece üzerinden geçerek alamıyoruz, power up yok, ve kesinlikle birisine vurduğumuzda etrafımızdan ışıklar çıkmıyor, renkli ekranlar ve şirin karakterler yok. health pack üzerinden geçince sağlığımız artmıyor ve armorlar yaralanmamızı veya ölmemizi tamamen engellemiyor, buradan geçemezsin, bu texturı aşamazsı geyiği yok..

tabii bunu çok az kişi oynar.

fps olarak mirror's edge'i bekliyoruz 4gözle. umarım yanıltmazlar
Sosyal ağlarda paylaş

ehah. yok savaşma falan da olsun ama süper adamlar, çok güçlü ırklar, devasa silahlar, efsanevi güçte kılıçlar, baltaların bile gücünü arttıran taşlar, açıktaki kafaya gelen merminin bile enerjisini alan bodyarmorlar.. PUGH!

ben masal saatini birazcık geçtim galiba..

senelerden beri cüce,elf,orc... onbin tane oyun var on tane klişesiz oyun yok gibi geliyor bazen. "bu kaldırımın üstüne çıkamazsın, yassah! şu taşları geçemezsin, texture izin vermiyor" geyiğinin kalkması için guildwars2'yi bekleyeceğiz sanırım. benim dediklerim için ise milletin de bu klişelerden sıkılması lazım herhalde. tabii bu imkansız bi şi, farkındayım
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...