Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Share The Pain çıktı ama oynayan yok!?!

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

hmm ben postal2 yi de oynama fırsatı bulamadığım için pek ilgilenmiyorum ek paketiyle...

ama aslında internet cafelerde şu cs takıntısı bitse de değişik oyunlar oynansa çok güzel olur..ama yerlerşmiş artık cafelerin olmazsa olmazı olarak akıllara[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüm geçen gün alacaktım da şimdi avr. serverları için orj. istiodur die düşünüp almadım. Bide Postal 2 SP olarak iyi değildi (tamam feci sakinleştiriyodu [ben agresif bi adam olduğum için çok işime yarıodu:-)] ama haritalar küçük, grafikler U2 motoru için berbat, silah kullanımı kötü, ve yükleme süreleri devasaydı)
"Böyle bi oyunun multisine ne koyabilirler ki?" diye düşünüp almadım. ama eğer diosan bu kopyayla oynanıyor, çok da eğlenceli, alırım hemen:)[hline]msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası pek güzel olduğunu söyleyemem bol bug var silahlar eskiye oranla çok tepiyor valla fazla dayanamadım ben.[hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
dün almaya gittim adam var ama satmıyorum hata veriyor dedi, bahsettiğin hata olsa gerek..[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...