Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mobiltürk ve AVEA

Flameoffear

Öne çıkan mesajlar

Kız arkadaşım kontör yüklediğinde hattından 54 kontör düşürülmüş. Aradık sorduk "mobiltürk" diye bir zımbırtıya üyesiniz dedi elemanlar. Kızarkadaşım üye olmadığından emin.

Avea napıon sen allahını seversen. Ufak bir araştırma sonucunda mobiltürk denen zımbırtının aveanın içerik ortaklarından olduğunu ve cepten melodi video oyun gibi hedelerin indirilmesinde kullanıldığını görüyoruz. Hatta şikayetvar.com da birisi yazmış gönderdikleri reklam mesajlarını açınca bile faturaya işliyor diye.

Böyle kontörleriniz bilmediğiniz şeklde azalıyorsa faturanız şişkin geliyorsa bir arayın sorun. Zira nasıl üye olduğunuzu bile bilmeden bu servise üye olabiliyorsunuz ve kontörler hava civa oluyor.

Adammı yiyon sen avea ya. Bu kadar da üçkağıtçılık olmazki birader. Adamlar sanki bakkal çakkal da pirince taş katıyorlar hey yarabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

ucuz etin yahnisi falan değil. çünkü ucuz değil.

avea ucuz gibi görünen promosyonlar yapıyor iyi hoş da, bir yandan da kontor fiyatına bindirmeye devam ediyor. sırf avea artırdığı için fiyatları turkcell de artırdı. ucuz ucuz deyip milleti söğüşlüyorlar resmen. sırf bu yüzden turkcell faturalı hatta geçtim. en azından köntör bitti derdi çekmiyorum. faturalı olsa da olmasa da fiyat tuzlu en azından kontör bitti eziyeti çekmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben avea hattımdan tüm kamu tarifesine geçtikten sonra nerdeyse yarı yarıya gelmişti fatura inanamamıştım, ama sefası 1 aycık sürdü, tlf çalındı, simcard gitti, numarayı bloke ettirdim... Eskisi gibi turkcellden 1000 kontör aldım yine, hem ucuza geliyor hem de 300 kontör hediyesi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bende mobilturk degil baska bir sirketin sahibi olarak soyliyim.

biz bir hizmet veriyoruz, reklamini yapiyoruz ne kadar kontor aldigimiz ne kadar alacagimizi soyluyoruz

geliyorsunuz numaranizi yaziyorsunuz, sonra birde ustune gelen sifreyi girip uye oluyorsunuz. Gayet bilerek uye oluyorsunuz yok oyle kandirmaca yani. muzikleri cep tele koyarken iyi, oyunlari oynarken, veya arkadas sitesinden hatun gotururken yarismalara katilirken iyi, parasini verince kotu yok oyle yama.

Avea mavea degil her operatorde bu hizmetler var tek suclu kullanici
Sosyal ağlarda paylaş

ama 3 ay içinde yeniden kntr yüklemek gerekiyor
yani telsimde ne güzel 2000 kntr alıyordun 1 yıl boyunca kntr yüklemene gerek kalmıyordu hem de bilmem kaç bin beleş sms atıyordun
neyse avea hat alınmaz kullanılmaz teoride turkcellden ucuz ama en azından turkcellde kntrün neye gidiyor biliyorsun avea arada kendine göre düşürüyor kntr yiyor resmen yok bilmem ne servisi yok o yok bu

+ bega ya cevap olarak yazmıştım
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:
bende mobilturk degil baska bir sirketin sahibi olarak soyliyim.

biz bir hizmet veriyoruz, reklamini yapiyoruz ne kadar kontor aldigimiz ne kadar alacagimizi soyluyoruz

geliyorsunuz numaranizi yaziyorsunuz, sonra birde ustune gelen sifreyi girip uye oluyorsunuz. Gayet bilerek uye oluyorsunuz yok oyle kandirmaca yani. muzikleri cep tele koyarken iyi, oyunlari oynarken, veya arkadas sitesinden hatun gotururken yarismalara katilirken iyi, parasini verince kotu yok oyle yama.

Avea mavea degil her operatorde bu hizmetler var tek suclu kullanici

Bir okursan mobiltürk şikayetlerini anlarsın ne demek istediğimi. Elimizin altında internet varken cepten giripte telefona bir şey atacak değiliz onunla uğraşmak istesek.
Bilerek üye oluyormuşuz. Hey yarabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

Birkac gundur Avea'mi daha cok kullaniyorum, 5000 SMS hedesini aldim, mesajlarimin attigim an gitme orani tahmini 70% falan. Gerisini ya gidene kadar spamlamak lazim ya da sabretmek. Pek de super olmuyo tabi oyle olunca.

Konusmasi da ayri dert, sozde 10 dakika 2 kontor super ucuz, amaci kaziklamak olmayan zaten 1/5dk yapar. "abi nerdesin? kantinde. ok geldim." 8 saniye, gitti 2 kontor. Anca baska operatorleri aramasi hesapli yani, gerisi ya sahte ucuz ya da kalitesiz, su 3-5 gundur tecrube ettigim kadariyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Burax said:
ama 3 ay içinde yeniden kntr yüklemek gerekiyor
yani telsimde ne güzel 2000 kntr alıyordun 1 yıl boyunca kntr yüklemene gerek kalmıyordu hem de bilmem kaç bin beleş sms atıyordun
neyse avea hat alınmaz kullanılmaz teoride turkcellden ucuz ama en azından turkcellde kntrün neye gidiyor biliyorsun avea arada kendine göre düşürüyor kntr yiyor resmen yok bilmem ne servisi yok o yok bu

+ bega ya cevap olarak yazmıştım

Turkcell aldım 9 sene avea kullandıktan sonra.Evet hizmet olarak daha hızlı orası kesin.Gerek müşteri hizmetleri gerek çekmesiydi hedesiydi hödösüydü.Ama aldığım karttaki 20 kontör daha ne yaptığımı anlamadan bitiverdi turkcell'de.9 senedir aynı hattı kullanmasam 1 dakika düşünmem geçiveririm Turkcell'e o ayrı tabi.
Avea'dan tiksindim şu 2 haftada.Gittim kayıtsız telefon aldım,10-11 gün oldu TK Kayıta alalı,avea hala kaydetmedi telefonu.Turkcell ve vodafone'da çalışıyo ama Avea'da çalışmıyo.50 kere aradığım ve telefon faturası soktuklarınamı yanayım,yoksa hala telefonumu avea ile kullanamadığımamı,yoksa turkcell'e geçtiğimemi neye yanayım bende şaşırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

GSM'de turkcellden vazgeçmemek lazım. Ayrıca bu ucuz konuşun zart zurt kampanyalarını nasıl hazırlıyorsa adamlar, kağıt üzerinde gerçekten ucuz gibi geliyor ama fatura gelince adamların alacakları parayı bir şekilde aldıklarını görüyoruz. İlginçtir bu da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...