Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Rome total war'ı indireyim diyordum ki, barbarian-alexander-rome hepsi dahil 3 dolarmış steamde, direk alıyorum üstüne Mount&blade yapıyorum bir de oh mis.

Empire total war'ı da alayım diyorum 10 dolara ama ekleri konusunda kararsız kaldım, hangileri almaya değerdir??
Elite Units of the West ve East iyi gözüktü gözüme ama Elite units of America'yı beğenmedim şahsen. Special Forces Units & Bonus Content de gereksiz gözüktü bana.

Bir de mesela Warpath'i alınca ana campaignde de çıkacak mı o ek gelen kızılderili unitleri yoksa sadece warpath campaign oynarken mi olacaklar?
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Call of Pripyat gelmiş.
Steam hesabınızda Stalker veya Clear Sky varsa 10$ oyun! eğer yoksa bunlar 20$, bence hesapta varsa kaçırmayın alın 10$'a.

http://store.steampowered.com/app/41700/

2 dolara almıstım çernobili de emin olamıyorum simdi çok dandik oyundu ya çernobil =(
Sosyal ağlarda paylaş

ya öyle ilginç bir durum geldi ki başıma bu hafta, paylaşayım:

tom's hardware tr'nin yarışmasına katıldım empire tw ödüllü ama indirim başlamamıştı henüz, demin öğrendim ki special edition kazanmışım. :)

bu mega pack'i de alacaktım ama haliyle empire almanın anlamı kalmadı, onu almazsam da aynı fiyata geliyor gene. (:P) ne yapsam düşünüyorum şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan kendi kartımda problem olmadığına eminim bankayı da aradım tekrar ama yine de salak steam sitesi vermiyor okeyi.
Evde bulduğum 4-5 ayrı kartı da denedim yoh olmaz çekiyor hepsine, Paypalıma bile olmaz çekti 13-14 kere FAILED yedim sanırım toplamda.

Ya alamayacam ETWyi falan gidecek indirim sinir oldum lan bu steame, her yerden herşeyi aldığım kartlara zart zurt yapıyor site alla alla.

Yeniyim steamde ama buldum ve supporta ticket attım ama ses yok henüz beahh.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi o kadar iyi mi hakkatten ? Alayim mi almayayim mi kararsizim. Strateji oyun caglarimi gectim eskisi kadar sarmiyor beni.

Bunda mikro yok fazla uğraştıracak, daha çok makroya dayalı ve devletleri-şehirleri idare ediyorsun kral olarak. Birimlerde 50-100 askerlik gruplardan oluşuyor, ana haritada devleti yönetip savaşı yerel haritada yapıyorsun.
Empire Total War diye biraz araştır derim oyun sitelerinde, 10 dolar zaten steamde bugünlük ama.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam hatırladım total warı

savaşlar ikişekilde oluyordu ya otomatik ya da manuel manuel oldu mu direk safları fln ayarlayabilyordun civ de sadece bölük bölğk konumlandırıyordun gerisini askerler yapıyordu hani savaş anında "bu bölük geri kaçsın bu sağdan girsin" gibi bir şey yapamıyorsun

ama tabii totalwar benim bilgisayarı kastırdığı içinsavaşları otomatik yaptırıyordum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de oynamıyorum normal RTSleri artık sarmıyor Total War'ın yanında yıllardır, MTW1'i çıktığı dönem 1 sene boyunca başka oyuna bakmadan oynadığımı hatırlarım. TW dışında sadece biraz Company of Heroes falan işte oynamışımdır son yıllarda, bir de çıkınca SC'yi oynarım tabii o Allah'ın emri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...