Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buluşma, tanışma ve kaynaşma (siz kaşındınız) [gerçekleştirildi]

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Selam,

matama ve vodan suya bulandıran taşı atan kişilerdir, sorumluluk onlardadır. Etkinliğimizin adı; paticik 2. gelenekselleşme yolunda ilerleyen buluşamama ve bahane sunma günü etkinlikleri

Ocak ayı içersinde herhangi bir haftasonu günü buluşma konusundaki düşünceleriniz nelerdir?

Cevap aranan sorular:
- Ne zaman (saat/gün)
- Nerede (tam konum)
- Ne için (çay-kahve/yemek/sohbet)

Herkes kendisi için uygun seçenekleri belirtsin, Vodan (acaba kendisinin haberi var mı?!?) bunları toparlayacak ve herkes için 3 veya 4 elemanlı kümeler oluşturup bunların ortak kesişenlerini bulacak ve bize bildirecek. Yaşasın ilkokul matematiği :P

*bu sefer şeytanın bacağını ve kafasını kırmaya kararlıdır. Olmadı, matama'nın aracını çizip, karakolda onunla ilk buluşmayı yapacaktır.*

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:
..Vodan (acaba kendisinin haberi var mı?!?) bunları toparlayacak ve herkes için 3 veya 4 elemanlı kümeler oluşturup bunların ortak kesişenlerini bulacak ve bize bildirecek. Yaşasın ilkokul matematiği :P
..

Ahahah benim niye haberim yok bundan :)

Geçen seferki buluşma konusunu sadece takip edip hiç cevap atmamıştım. Sonra olası bi başarısızlıkta sorumluluğum olmasın diye :)

Bu buluşma olayında en çok kırılan Cafein olmuştu adam forumu bıraktı ya bidaha görünmedi.

Ben kesin gelirim diyemem bende Bahçelievlerde oturuyorum sizlerin çoğu karşı yakada sanırım yinede 18 Ocak tarihinden itibaren 3 4 hafta tatilim var bu günlere denk gelmesi durumunda belki gelebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman bazı genel seçenekler belirleyelim.

Mesela

Avrupa - Anadolu
18 Ocak öncesi - Sonrası

Benim en çok işime gelen Avrupa - 18 Ocak sonrası şeklinde olur. Herkes bişeyler yazsın o halde en son birleştiririz. Bence de otopark sıkıntısı olmayan ve trafiğin çok sıkışık olmadığı bir bölge olsun. Tepe civarı biraz ekstra yoğun oluyor sanırım trafik olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...