Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Contentleri yalan eden Bliz

n3mrut

Öne çıkan mesajlar

Marveloth said:
Hay allahım ne ağladınız :D Ha illidian'ın kılıçları upgrade edilsin, ha daha iyisinin peşine düşülsün. İkisinde de harcanan emek aynı olacaktır. Nedir bu hazırcılık anlamış değilim. İlerleyen senelerde wotlk'dan sonra birkaç exp daha gelse her gelen exp'in de raid ve dungeonları upgrade edilerek kullanışlı hale getirilse, girilebilecek kaç dungeon olucak? Hangi birine koşulacak?

Zaten şuanki raidler bile yeterli. Sanki hepimiz BT yi temizlemiş, tierlarımızı toplamışız da şimdiden pazarlık yapıyoruz.

Ahh Ahh.. Çok mrk ediyorum. Wotlk ile tüm itemlarım çöpe gidecek diyenlerin armorylerini.
:S lan illidan kescez ocakta..

armory adresim

bi de sen linkle istersen
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:
Marveloth said:
Hay allahım ne ağladınız :D Ha illidian'ın kılıçları upgrade edilsin, ha daha iyisinin peşine düşülsün. İkisinde de harcanan emek aynı olacaktır. Nedir bu hazırcılık anlamış değilim. İlerleyen senelerde wotlk'dan sonra birkaç exp daha gelse her gelen exp'in de raid ve dungeonları upgrade edilerek kullanışlı hale getirilse, girilebilecek kaç dungeon olucak? Hangi birine koşulacak?

Zaten şuanki raidler bile yeterli. Sanki hepimiz BT yi temizlemiş, tierlarımızı toplamışız da şimdiden pazarlık yapıyoruz.

Ahh Ahh.. Çok mrk ediyorum. Wotlk ile tüm itemlarım çöpe gidecek diyenlerin armorylerini.
:S lan illidan kescez ocakta..

armory adresim

bi de sen linkle istersen

siz ocakta illidan kesiceksiniz de mart nisan gibi (şahsi tahminimdir atıorum direk) WotLK gelince ilk questte "aaa bu yeşil kılıç benim elimdekinin az düşüğü" veya "aaa ulan bu yeşil staff benimkini ezio be" demicek misiniz?

diceksiniz işte bal gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Raidin amacı itemlerimi dizeyim, şöyle olayım böyle 10k vurayım diyebilmek değil ki zaten..

Bir amaç var şu anda, nedir Illidan'ın yere düşmesini izleyebilmek, o yolda ilerlerken yardımcılarınızdır itemler. Illidan t5-6 istiyordur, yaparsınız; Kil'jaeden t6 istiyordur onu da yaparsınız amacınız o yöndeyse. Anub'arak için de varsın yeşiller maviler olsun gereklilik zerre umrumda değil, eğleniyorum ben raid yaparken.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

siz ocakta illidan kesiceksiniz de mart nisan gibi (şahsi tahminimdir atıorum direk) WotLK gelince ilk questte "aaa bu yeşil kılıç benim elimdekinin az düşüğü" veya "aaa ulan bu yeşil staff benimkini ezio be" demicek misiniz?

Yaaa çok pardon konu dağılacak biraz ama, sen gerçekten bu WoLK nisanda çıkacak saçmalığına inanıyormusun.

Allahınızı severseniz sırf sunwellin kapılarını açma eventi tüm serverla beraber ancak 1,5-2 ayda yapılabilecek şekilde tasarlanırken. WoLK close betası en az 2-3 ay sürecekken, en az bir 3 ay open beta yapılacakken, tBC nin meslekler- haritalar- instancelar- talentler gibi haberlerinin siteden verilmeye başlaması ile oyunun close betasının çıkması arasında aylar geçtiği örneği varken. Siz 3 ayda herşeyin bitipte, nisanda WoLKun çıkacağına inanıyor olamassınız ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

e zaten önceki sayfaları bi okursan aynı durumdan yakındım. istemiyorum ben yeni exp.daki bi yeşilin benim epiğimden iyi olmasını. diyorumki. eyvallah hadi lvl atlanılsın. fakat itemların dengesine zıçılmasın. epik itemlarımız için özel quest linelar oluşturulsun. o itemlar upgrade edilsin bi şekilde. bölece gene üstümüzde o epiclerle dolanalım. zamanında T3 lerimi bankada yer kalmadı diye vendorlarken gözlerimden yaşlar gelmişti. aynı durumu tekrar yaşamak istemiyorum.. her itemın bir anısı var. o itemı kestiğimiz bossu, ilk kesişimizdeki çığlıklar, mutluluk göz yaşları unutulmaz. itemlar benim için en azından, ohhh bak üstümdekine nası da züperim olayı diil, biz bunu kestik bilader, evet biz kestik, ben de ordaydım. bi tarafımızdan kan geldi ama kestik göstergesidir.. evet belki duygusal yaklaşıorum ama, bizim gibi adamların (yani bu kadar wowla bütünleşen insanların) bu olaya böyle yaklaşması da normal ama ya =(
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

zamanında T3 lerimi bankada yer kalmadı diye vendorlarken gözlerimden yaşlar gelmişti.

T2 leride vendorlarken ağladınmı?

Ağladıysan senin sorunun level yükselince yeni item gelmesi değil. Bankanın küçük olması :D.

Yok ağlamadıysan o zamanda sorunun o bossları o itemlerle hatırlaman değil. Başkasında olmayan itemlere sahip olma isteğin.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Dworgian said:

Yaaa çok pardon konu dağılacak biraz ama, sen gerçekten bu WoLK nisanda çıkacak saçmalığına inanıyormusun.

Allahınızı severseniz sırf sunwellin kapılarını açma eventi tüm serverla beraber ancak 1,5-2 ayda yapılabilecek şekilde tasarlanırken. WoLK close betası en az 2-3 ay sürecekken, en az bir 3 ay open beta yapılacakken, tBC nin meslekler- haritalar- instancelar- talentler gibi haberlerinin siteden verilmeye başlaması ile oyunun close betasının çıkması arasında aylar geçtiği örneği varken. Siz 3 ayda herşeyin bitipte, nisanda WoLKun çıkacağına inanıyor olamassınız ya.

umuyorum diyelim.

hadi öyle olmasın ekimde kasımda çıksın.... fark?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:
Dworgian said:

e zaten önceki sayfaları bi okursan aynı durumdan yakındım. istemiyorum ben yeni exp.daki bi yeşilin benim epiğimden iyi olmasını. diyorumki. eyvallah hadi lvl atlanılsın. fakat itemların dengesine zıçılmasın. epik itemlarımız için özel quest linelar oluşturulsun. o itemlar upgrade edilsin bi şekilde. bölece gene üstümüzde o epiclerle dolanalım. zamanında T3 lerimi bankada yer kalmadı diye vendorlarken gözlerimden yaşlar gelmişti. aynı durumu tekrar yaşamak istemiyorum.. her itemın bir anısı var. o itemı kestiğimiz bossu, ilk kesişimizdeki çığlıklar, mutluluk göz yaşları unutulmaz. itemlar benim için en azından, ohhh bak üstümdekine nası da züperim olayı diil, biz bunu kestik bilader, evet biz kestik, ben de ordaydım. bi tarafımızdan kan geldi ama kestik göstergesidir.. evet belki duygusal yaklaşıorum ama, bizim gibi adamların (yani bu kadar wowla bütünleşen insanların) bu olaya böyle yaklaşması da normal ama ya =(

yok arkadaşım çok oyuncu var senin gibi. ben hiç naxx aq40 mc bwl görmedim 60 ladıgımın haftasında tbc çıktı. ama arkadaşlarım var hala elinde untamed sword sallayarak ah ulan diye dolaşan.

ama senin dediğin gibi olursa bunun 60 epiclerine de uygulanması gerekir ki o kadar quest line ı hangi q writer neresinden uydurur aceba :S

bir de bir yazı okudum bu konuda, nerdeydi hatırlamıorum ama, denen şey çok dogru;

t1 leri aldıgınızda yaşadıgınız heyecanı nutup silmediniz mi t2 ler t3 ler için onları. o zaman da dediniz mi "bu itemlarımı istiyorum" diye?

bunu da ona benzetmek gerek. yaşanan başarılar anılar zaten sizinle ve illaki itemlar eskiyip komik bi duruma gelicek.

oyun dinamiği bunu gerektiriyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:

kesinlikle gereksiz bir topic. ben de kurtuluş savaşında bulunmak isterdim ama olmuyor dimi.. sen oyunun cıkısından 2 yıl sonra oyuna başlayıp twins bilmemne diye sayıklıyamazsın. bosslar kesilmiş bırakılmış.
asıl böyle whine threadler blizzardın şerefsizce hazıra konma, tembel tembel yeni bişey hazırlamadan koca kıclarını büyütmeye yarıcak kel'thuzad fightini görmüş adamlara yazık değil mi şimdi tekrar naxx yapmak?

geffen said:
zamanında keseydin o zaman ragnarosu. yada çok meraklıysan topla 25 adam git ite kaka kes ragnarosu. kesemiyosan ağlamayı kes. bana çok gına geldi bu blizzardın tembellikle yok kimi adamlar görmedi yok bilmem ne diyerek zaten bildiğin gördüğün şeyleri, tembellik yapa yapa tekrar önümüze getirmesine.

geffen said:
geç kalmışsın abi kendin söylüyorsun. sinemaya girip abi ben geç geldim başa alsanız ben de izlesem, patlamış mısır veririm bah demek saçma.

geffen said:
şöyle örnek vereyim sinema haftası var plan program var ben biletini almışım bütün filmlerin, izlemişim hepsini başka adamlar sonra gelip biz yoktuk şu yeni filmler yerine eskileri yayınlayın diyorlar.. oldu mu şimdi bu? blizzard zaten slackerlik yapmak için bahane arıyor, adamlar molten core v2.0 bwl beta 2 diye instancelar cıkarırlarsa hakkaten bombalarım blizzardın hq larını.

pro !

naxx da hayattan soğuyan hardcore playerlara yapılan bayaa büyük bi' ayıp bence

şahsen ben de 6 boss görebildim sadece naxxta, ama aylarca haftada 7 gün saçma sapan raid yapan inanmış hardcore insanlara edilen bi küfür gibi resmen: "ya ok siz cok kastınız ıkındınız sadece 1 boss denemesi için hgaritanın binbir yerinden buff toplayıp wipe oldunuz üstüne ama yazık şimdi oyunla alakası olmayan bayağa insan war onlar da bi görsün neymiş naxx takılsınlar"

oldu.
zaten görmek isteyen lvl 80 de 10 men toplasın görsün falan ne biliim.

yine de nolursa olsn herkes alıp oynucak oyunu gerek yok yakınmaya falan

+blizz bu
tembel membel ama bi' patch le dünyaları değiştirebilen bi' firma

her patch i yepyeni bi' oyun gibi olan başka bi oyun firması ya da oyun vs sayabilirmisiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

balonlu arkadaşım ve diğer balon hakedenler..
okuduklarınızı anlamıyor musunuz? naxx'ı yepyeni bir instance yerine koyucaklar.sizin için de naxxı görmüş insanlar için de yepyeni bir instance olucakken hazıra konmayı seven blizzard tembellikle yeniden önümüze koyucak naxxraması.. benim umrumda olmaz 5 men olarak koysalar. suan piyasadaki ehrhangi bi 5 menin yerine koyabilirler. ama yepyeni bir 25 men yalan olucak. neymiş? 90% görmemişmiş naxxı o yüzden getiriyoruz. ya bi sittir git tembelim yeni instance yapmak zor geliyor hazıra konmak rahat geliyor demiyor da..
neyse bu whine threadler, haftanın 7 günü raid yapanlar gördü biz göremedik diye sümük çekenler adamlara çok güzel çanak tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
balonlu arkadaşım ve diğer balon hakedenler..
okuduklarınızı anlamıyor musunuz? naxx'ı yepyeni bir instance yerine koyucaklar.sizin için de naxxı görmüş insanlar için de yepyeni bir instance olucakken hazıra konmayı seven blizzard tembellikle yeniden önümüze koyucak naxxraması.. benim umrumda olmaz 5 men olarak koysalar. suan piyasadaki ehrhangi bi 5 menin yerine koyabilirler. ama yepyeni bir 25 men yalan olucak. neymiş? 90% görmemişmiş naxxı o yüzden getiriyoruz. ya bi sittir git tembelim yeni instance yapmak zor geliyor hazıra konmak rahat geliyor demiyor da..
neyse bu whine threadler, haftanın 7 günü raid yapanlar gördü biz göremedik diye sümük çekenler adamlara çok güzel çanak tutuyor.

geffen yilda milyar dolarlar kazanan bir firmanin tembellik dusunup naxxi onumuze yeni diye koyarak `hadi gene iyiyiz rahata belese konduk hatta instance yapmadiklari icin codarlarin parasini vermeyiz oradan da kazaniriz` seklinde basit ve banaz bir sekilde dusuneceklerini falanmi umuyorsun?

bu kadar basit dusunce ancak free kore oyunlarinda ya da turkiyede bakkallarda olur bu adamlar dunyanin bir numarasi olmayi hak ettiler ve sanirim ki yeni bir instance kadar eski instanci yeniye gore duzenlemekde o kadar kolay olmasa gerek.

sizler bizler kadar basit dusunseler su anda ne wow ne blizz ne de milyar dolar kazanan bir sirket olamazlardi. oturur patide muhabbet eder dogrulari bulur haaa helal olsun cocuklara derler gecerlerdi isin uzerinden. cok basit ve sig dusunuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle. ayni zamanda cikan everquest 2 ile wowu kiyaslayin ve soe ile blizzard arasindaki farki gorun. birisi bilmem kac expansion ile sundugu content sonrasinda 100 dolardan fazla para istemistir digeri ondan daha fazlasini belese vermis ve tek expansion cikarmisdir. birinde pvp bile baslangicta yok iken birinde her sey sunulmustur evler haric.

oyun sektorunde tek olup ( bunu basarmistir blizzard kimse rakip olamamis su ana dek) bu kadar emek sarf eden her ay patchlerle contenti arttiran , karakterler arasi dengeyi saglamak icin ciddi adimlar atan baska firma olsaydi su anda onlarin oyununu oynuyor olurduk. adamlar citayi o kadar yukseltti ki neredeyse 4 senedir ne mmo cikti nede cikanlar ayakta kaldi. biraz da bu tarafindan bakin. blizzard bu kadar caliskan ve verimli olmasaydi wow bugunlerinde olmazdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

geffen yilda milyar dolarlar kazanan bir firmanin tembellik dusunup naxxi onumuze yeni diye koyarak `hadi gene iyiyiz rahata belese konduk hatta instance yapmadiklari icin codarlarin parasini vermeyiz oradan da kazaniriz` seklinde basit ve banaz bir sekilde dusuneceklerini mi sanıyorsun?

epic mi o pembe gözlük?
bir dolu tembellik biliyorum ben. aha size yeni video diye sylvannasın kolyesi questini frapslayıp önümüze atmaları.. herhangi bi player da yapabilir o videoyu ama ben cinematic istiyorum, ben yepyeni boss tacticleri istiyorum. yepyeni gear şekilleri, yepyeni bir content, yepyeni dungeon müzikleri istiyorum. nerdeyse tüm tbc 5 menlerinde naxxramas boss fightları var. yeni bir şey düşünmemiş adamlar.
anzu'nun mountu raptorun üstüne tüy eklenmiş hali, uğraşmamış adamlar.. zangarmashın müzikleri aq40 müziklerinin aynısı. eee hani yenilikler? milyarlarca dolarlık bütçesi olan adam yenilerini yapamaz mı? bütçeye değil icraatlara bak arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...