Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapidshare limitsiz Dl(ip deiştirmeden)

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

pwnbot said:
ayni dosyalarin tekrar tekrar upload edildigini belirli periyodlarda yagan replerden biliyoruz. kimseyi kandirmayalim.

Kimseyi kandirmak gibi bi niyetim yok, o senin bilgi eksikligin. Dosyayi 1 byte bile degistirsen hash tamamen degisir, dolayisiyla 17 part 100'er MB'den rarlanmis bir iso'yu cikartip 99.9MB partlar seklinde geri rar'larsan gayet guzel tekrar upload edersin, buna da tekrar ihbar edilmedikce yapilacak birsey yok. Her upload edilen multi rar dosyayi extract edip icine bakacak hali yok Rapid'in de, server performansi dibe vuracagi gibi millet HJSplit yoluna gider direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
pwnbot said:
ayni dosyalarin tekrar tekrar upload edildigini belirli periyodlarda yagan replerden biliyoruz. kimseyi kandirmayalim.

Kimseyi kandirmak gibi bi niyetim yok, o senin bilgi eksikligin. Dosyayi 1 byte bile degistirsen hash tamamen degisir, dolayisiyla 17 part 100'er MB'den rarlanmis bir iso'yu cikartip 99.9MB partlar seklinde geri rar'larsan gayet guzel tekrar upload edersin, buna da tekrar ihbar edilmedikce yapilacak birsey yok. Her upload edilen multi rar dosyayi extract edip icine bakacak hali yok Rapid'in de, server performansi dibe vuracagi gibi millet HJSplit yoluna gider direk.

sonucta telif ve fikir haklari kanunuyla buyuk abdest yerinden birlesmeye ortam sagliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Crysis mantikli fiyatla geldi ve tukendi iste gayet guzel, ama dandik Fifa 80 YTL gelirse kimse almaz/alamaz tabi.

Baggio said:
Turk insani bu islerle ilgilenmez, OHA BELES NE GUZEL, O PARAYLA IKI BIRA UC MALBUS ALIRIM diye dalar olaya ne yazik ki.

Benim bahsettiğim olay bu.

Bak Crysis mantıklı bir fiyata geldi, satıldı. E indirecek adam kalkıp yine indirirdi bunu, parasıyla da gidip bir karton sigara alırdı. Ama ne oldu, Türkiye'ye gelen kopyalar hızla tükendi.

Her tartışmada direkt Türk Halkına bok atılması hoşuma gitmiyor sadece. Evet yediğimiz halt az değil ama, ne sırf biz yapıyoruz bu olayı, ne de yaptığımızda körü körüne yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...