Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PAINTBALL turnuvası (istanbul)

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

said:
BabacumMostors, 22 June 2003 01:21 tarihinde demiş ki:
sharp shooter chem dürbün kullanmaca ytok :)[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Olmaz len öle şey:) dürbünümü getiricem valla ehühe:)
Acımam valla muha[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 21 June 2003 18:10 tarihinde demiş ki:
said:
Prawler, 21 June 2003 12:44 tarihinde demiş ki:
yok para sorun değil o kadar da
canım istemiyor
ada daha zevklidir[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]

ehuehe kesinlikle yanlis bir yaklasim ;) hic tavsiye etmem.[hline]hangisi daha iyi?
Azmodai

Katılıyorum eger adada Chemıcal da varsa kacmak lazım adam yakıyor heryerı Neron mubarek[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Niye canım seni benim orduma alırız olur biter :-)
said:
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Bak o zaman olur.

Ama adam gözü kapalı envai çeşit tüfeği 15 saniyede dağıtıp toplamayı bilirken biz daha tetiği bilmiyo olcaza komik olcak :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'da ki ne kalkıp İstanbul'dan gitmiş, İstanbul'da ki etkinliklere ise hep son saniye golleri yiyerek gidememiş bir insan olarak şiddetle gelmek isterim ama Oğuz Amca tek başına iktidar süper kıyak çekmişti.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...