Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl? connection? wow? wtf? /cry

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 2 gün önce gece telefonla netimi 1mbitten 4mbit e çıkarttım ancak saat 20.30 civarı oyuna girmemle 20.40 45 gibi kopmam ve bir daha nete balanamamam bir oluyor, gece 12 ye doğru net kendi kendine geliyor.

Bu oyunla alakalı mıdır, yoksa sadece adsl santralim 4mbit bağlantıyı kaldırmıyor mudur? ve bu yüzden akşam yoğun saatlerde otomatik mi kopuyordur?

Dipnot: adsl hız sayfasında sürekli 2mbit hız değeri alıyorum ama üyeliğim 4mbit görünüyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadasimda vardi ayni problem, senin kadar sik ve ciddi olmasa da ara ara kopuyodu, 4Mbit. Aradi en sonunda sikayeti icin, 2'ye indirdiler gecmisti kopmalar, simdi 4'e geri gecirdi yine basladi. Yeterli port olmadigi icin uzak bi santralden vermisler ona baglantiyi da ondan oyle olmusmus.

Ara soyle ama sadece "2Mbit'e inmek istiyorum" deme, sorununu ve bundan dolayi hizini azaltmak istedigini soyle, faturanin dusuk tarifeye gore gelmesini istedigini de israrla belirt. Yoksa keyfi zannedip kalkar "efendim bu ay 10 gun 4Mbit kullanmissiniz, faturayi o sekilde gondermek zorundayiz" derler uyuz ederler adami.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler arkadaşlar.

ben aradım 1mibt e çekin dedim sorunu da anlatıp. ok dediler ama babam da arayıp konuşmuş 2 mbit yapalım o zaman 1 yapmayalım demiş kadın lol

iyi demiş beyefendi. 2mbit denices akşam.

baggio boşver abi ben oyun oynayabileyim de fatura öyle gelsin 1 kerelik umrum değil o derece yıldım :D

herkese tenk you :D
Sosyal ağlarda paylaş

4 mb ı cogu yer kabul etmıyor altyapı yetersız
benımde ole oldu 4 e cıkardım zehır ettı bana netı kopmalardan gına geldı 2 ye dusurduler duzeldı tekrar
8 mb e hangı cesaretle [daha guzel dimi bu kelime? -bag] cıkartıcaklar cok merak edıyorum dogrusu ?

ısın komedısı telekomda yuzyuze sordugum adam bıle benım evımdekıde kaldırmıyor dedı bu adamda adsl e bakan mudur yada yardımcısı yanı dusununn sız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...