Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frost Mage Arena

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

eheh normalde 4500+ crit vuran fireball ım pain sup. acmıs uzerinde Shield olan Priest e 160 (yazıylan yüz atmış critledi)kimbilir kac resi vardı,belki uzerinde birazda Fr vs ama ne farkeder :( 160 ...

Pom Pyro diye bişi yok yalan o,hem critlemesini umacaksın critlerde 6-7k vuracak resilience varsa critleme ihtimali daha dusuk damage de daha dusuk rogue/mage/priest anladı senın ne yapacagını AP acıp Pom+pyro atacan mage SS ladı yada Pom+Pyro havadayken Iceblock actı,rogue CS yada priest PS vsvs ... ve o Pom+Pyro kimseyi oldurmezse arenada doner olursun,

cidden resi geldi mertlik bozuldu,belli clasların belli buildleri must,

2 v 2 Frost mage + Rogue, 3 v 3 Frost mage + Rogue + resto Drood/Disc priest (mana burn etc)

PvE ftw !
Sosyal ağlarda paylaş

Valla druid warrior geldiği zaman biz seviniyoruz rogue mage olarak. Mage işini biliyorsa o warrior CC maymunu oluyor. sırf frost nova bile 8 saniye tutunca novada, dispelsiz yalan oluyor garipler. Prep'li rogue tabii ki kaçırmıyor druid'i, mage de yetişince warrior sabitlendikten sonra gayet rahat iner druid/warrior.

Ha genel olarak konusursak, direk bir taktik yoktur frost mage/rogue için. Çok doğaçlama pvp isteyen bir setup, çok da eglenceli yahu. Hiç baymadım yani. Sürekli adrenalin.
Sosyal ağlarda paylaş

bassist Ve benim muhabbetim
bassist: Mutilate rep item Lw craft gear 50 resi 1700 ap 8k hp
Ben: Frost Spec 8.1 hp 73 resilence 690 Spell dmg Mage

(Vent):
bassist: 2 stealh var piyasada yok bişi
ben:hmm
''Rogue bana acilir''
Ben: Birini ogrendik rogue digeri icin bekle 1v1 ölmem mrk etme
bassist:kk
''30sn sonra Rogue a bassit cheap shot atmiştir''
Ben: olm bekle demedimmi sna mal adam git digerine bak''
bassist: Resto druiddi baktim yeterince sende bak yerde yatio''

Ben:?!?!

eger rogue Pro ise Magein yapacagi 2 iş var Kite ve CC

Gercekten Frost mage Muti Rogue ftw (mage icin)

saygilar..
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe güzel anılardı valla.Wissy dediğin tarz druide biz denk gelemedik hiç keşke gelseydik.Paladin priest shaman falan hadi caste kasıyolarda kickliyosun counterspelliyosun vs bu mübarekler paso instant çalışıyo maşallah.Arenada keserken en dikkat edilmesi gereken classtı zaten resto druid.Bi kaçırdınmı oy oy ortam heal manyağı oluyo a.q Allahtan wound poison diye bişi varda bi halta yarıyo :)o ben sinir stres sahibi bi insan oldum arena yüzünden,1950 ratingte bıraktık oliv undead mage aldı ben charları hediye ettim :)
Şu anda üstümde undead rogue alıp arenaya girmem konusunda yoğun bi baskı var (:P) combat heal nerflenmeden imkansız
Allah düşmanıma yaşatmasın healer kesme stresini :D Nerf 10k heals in PvP!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Hala ''en iyi'' diye laflar ediyorsunuz ya. Yok abi en iyi diye birşey yok arenada.

Arena'da en çok iş yapan class cc olan clas. druid(disc priest),mage ,rogue. Sezon şampiyonlarına bakarsan grup 1.leri hep böyle gruplar.

en iyi diye tabir ettiğim aslında oyunculuk için değil class farklılığında en iyileri saymıştım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
-Wissy said:
Mage Rogue neyse ki Druid Warrior'un bracketina cikamiyor cok setupa karsi dezavantajli olduklarindan. Yoksa ters valla Warrior combolarina karsi.

Druid/lock, druid/warrior, druid/rogue. Bunlar hep yüksek seviyelere çıkması için şans mage/rogue'un. Ha priest/lock geliyor üzülüyorsun.

Oyle olmuyor pek. Druid eger yanindaki Lock-Rogue sayesinde cok rahat survival sagliyor ve zamanla kazaniliyor. Warrior-Druid sadece dezavantajli Rogue-Mage'e.
Sosyal ağlarda paylaş

Avantajlı tabi. Lock/druid'e gelince henüz hiç kaybetmedik bu setup'a. Çok fazla birbirini DR'a sokmayan CC'si var çünkü setup'ın.

Rogue eğer sap atarsa lock'a, batırma olmasa çok tatlı iniyorlar. Deneyimlerimden konusuyorum, başka takımlar nasıl sorunlar yaşamıştır lock/druid'le bilemem. Bizde sorun yaratan bir setup olmadı hiç. Lock/paladin'de baya zorluk yaşadık başta, sonra rahatladı yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Vindication'da yoktu hiç druid setupları malesef. 3 setup vardı 2v2'da; paladin warrior, priest/lock, paladin/lock. Başka birşeyle dövüşmedik biz koca sezon. Zaten rank 1'de lock pally oldu yamulmuyorsam. Ayrıca daha az asabiyet mümkünse.

Edit: Rank 1 zaten 2410 rating miydi neydi. Vindicaiton'da kaç team var ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue-mage kombosuyla healer + dps classlara karşı daha avantajlıyız gibi geliyor bana. Setlerimiz pek iyi değil (hiç resillience vs. xD ) ama dün yaptığımız 10 oyunda karşımıza 2 kez pala-druid 1 kez pala-warrior geldi, çok rahat indirdik düzgün CC yaparak. Özellikle pala-warrior şaka gibiydi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...