Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3üncüsü çıkmasını istediğiniz oyunlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

Red Alert 3 çıksın. Yine süper campaignleri olsun. Tanya olmasa da olur ama bize brifing veren litenınt eva mı ne vardı, o kesin ossun (:P).

Bi de Prince of Persia 3 çıksın. Hayır abi The Two Thrones 3.sü falan diğildi :P. Sands of Time ek paketiydi o :D. Warrior Withinden sonra öyle mi olur 3.sü yau. Yine arap-rock karışık müzikleri olsun, zamanına göre deli grafikleri olsun hatta mümkünse crytek yapsın türkçe oynayalım ^^.
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi Knight kavgasına Hem Paticik Jedi Academy yöneticisi hemde bu camianın içindeki En eski insanlardan biri olarak yanıt veriyim.

Jedi Knight Online Playerları ki mevcut oyun düzenlerine devam edenleri kastediyorum.

Hatta onu biraz daha indirgeyim.. Jedi Knight 2: Jedi Outcast'te bulunmamış, Jedi Academy de oyuna başlamış insanların neredeyse tamamı ..Jedi Knight : Jedi Academy'ye Jedi Knight 3 demekte.. Hatta jediknight'ın en büyük download sitesi www.jk2files.com'un devamı olarak www.jk3files.com da açıldı ..

Evet Jedi Knight camiası Jedi Knight : Jedi Academy'yi Jedi Knight 3 olarak görmekte.

Şimdi sadete birazda işin doğrusuna geliyim.

Jedi Knight 2 : Jedi Outcast'in ardından Ne Jedi Knight 3 adında nede buna benzer bir isimle çıktı Jedi Academy Bir açıdan Jedi Outcast in devamıydı Fakat Jedi Knight 3 Adını asla almadı sadece Player dilinde Jedi Knight 3 olarak adlandırıldı.

Lucas Arts ın bir Projesi varmı ? Düşünce aşamasındamı bla bla hiç bir bilgim yok Fakat Eğer olurda bir gün Yeni Jedi Knight çıkarsa.. Adı Jedi Knight 3 : Bla bla olacaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben camiası yokken de oynadım. Camiasına ingame nedir onu da anlattım, gerçi anlamadılar eheh. Dark Forces bile oynamışlığım var. Bütün bunlar birşey ifade eder mi bilmiyorum CV topici havasına girdi diye yazdım. :P

Madem kavga varmış(?) şunu ifade etmek istiyorum: Academy'e 3 demeye pozitif bakabilirsiniz. Sevdiğimizden 3 diyoruz, o kadar sevdik ki ek paket değil yeni oyun olarak saydık. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...