Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fire varken neden frost

Recall06

Öne çıkan mesajlar

SoulCube said:
sen geç kalmışsın buyse bu foruma üzgünüm çok şey kaçırdın.
zaman harcayamam seninle.

link ver hacım o zaman geçmişte başlıklardan okuyayım öğreneyim. hayır senin iddan şu mu şimdi? fire mageler kolaylıkla instant spellleriyle rogue keserler? bunu diyorsan birşeyi de okumama gerek yok. sen pek bi zamanın ötesindesin demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

bir hışımla gelip nasıl cevap vericeklerini şaşırıyolar alıştım ben böyle şeylere cüce.
ama ciddi anlamda tartışmak istemiyorum çünkü şu an bu tartışma ortamında kilit olmuş durumda karşıdaki kişi.
ben ne yaparsam ne söylersem onun doğrusu her zmn öne çıkar bi kulpunu bulur konu değişir falan uzun hikayeler.
resim koyarsın photoshop derler.video koyarsın adamlar noob derler falan fıstık.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
ice block geldiğinde de çoook über değişiklik olacağını sanmıyorum Rogue vs Fire Mage açısından..

Neden ki? "CloS varken fire mage'e olen rog oynamayi bilmiyordur" seklinde ozetledim ben son iki sayfadaki mesajlari, Ice Block sadece magic degil herseyi temizliyor, daha ne olsun? Daha uzun sureli olmasi da nova, blink vs. cooldownlari acisindan yararli olur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

zırt pırt proclayan frostbite yok, water elemental gibi bir kaybın var.. ice barrier, ice lance.. bir rogue'un en yakındığı durum zaten kite olayıdır, en azından benim öyle.. frost mage'in kite kapasitesi ile fire'ın yarışamayacağı kanısındayım
Sosyal ağlarda paylaş

frostun pvpdeki en buyuk olayi shatterdir. en azindan fire`a iceblock gelince oyle olacak. yoksa eskidende 1 novayla adam kesiliyodu simdide kesiliyor. biz 5v5te 2 arcanefrost 1 deepfire mage 1 shaman 1 druid kullaniyoruz. rating 1650lerde dolasiyor tabii cok yukselemiyoruz ama firemage 1target nuke yaparken diger 2 mage aoe yaptiginda karsi tarafin healerlarinin isi cok zor oluyor. arcanefrostlarda fireblast falan ile 1target nuke`a destek veriyor. yani pvpde fire mage`e fireball gerdiricek zaman verirseniz gecmis olsun. ama vermezseniz fire mage`in hicbir olayi yok. pvp`de bu. benim gorusum ayrica:) (resilience >pompyro dusunerek yazdim).

ama hala pve`de deep arcane 2parca t5 ile arcane`in cok buyuk damageler yapabilecegi kanaatindeyim. ama isin icinde bir suru degisken var. latency, senin yetenegin, diger magelerin yetenegi, raidin komple kapasitesi(digerleri ne kadar cok dmg yaparsa senin yapabilecegin dmg o kadar duser sonucta bossun belli bir hp`si var)bilgisayarinin ne kadar iyi oldugu(fps combatlarda cok etkiliyor castingi) o bosstaki oncelikli gorevin vesaire.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ne kadar da uzamış yaw. Bende yeniyetme frost mageim ile kendimden 3lvl yüksek mobu rahat kesiyorum hatta 4 bile kestiğim oldu. Frost nova cooldown kısa olunca hiç melee girmeden rahat rahat kasıyorum. Birde şu videoya bakın derim adamlar black templeda illidan kesiyo tüm mageler frost sebebini söylerseniz sevinirim. (Grim Batoldan corruption)
http://www.corruption-guild.org/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=105
Sosyal ağlarda paylaş

Draco Mortis said:
Birde şu videoya bakın derim adamlar black templeda illidan kesiyo tüm mageler frost sebebini söylerseniz sevinirim. (Grim Batoldan corruption)
http://www.corruption-guild.org/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=105

parasiteler için frost mage daha avantajlı, phase2 de elementaller fire immune ve ice block dark barrage dan kurtulmak için gerekli, yoksa heal gerekiyor çok fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...