Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sezon 3 Arena takımları bilgilendirme

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Rogue - Mage arenaya başlayacağız, ikimiz de pve yapıyorduk daha önce, şimdi S1'leri vs. kasıyoruz, şaka gibi günde 1 item alıyorum :D . Önümüzdeki hafta da AV başlıyor, sanırım haftaya bugün S3 arenaya akacağız.

Bu arada 5v5 ve 2v2 arasındaki puan farkı azaltılcak diyorlardı ne kadar azaltıldı? Çabuk puan toplamak için 5v5 takım şart mıdır hala?
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 2v2' yapabildim ben, gündüz spike yoktu. 25-0 giderken önce partner, sonra ben DC yedim, 25-2 oldu. Alla alla dedik girelim, adam maçın ortasında banyedi bir günlügüne. Enteresan adamlar buluyorum. Priest banlanınca rogue'la girdik 27-3 şu an. Gayet süpermiş bu arada shadow priest/mage. Teorik olarak çok süperdi, uygulamada da iyi. Staff'ımı da çektim, hoş oldu.

Edit:@Deadwoll, yok abi, eğer 2v2'da çok yüksek yaparım diyorsan gayet puan alırsın. Ha ama iyi 5v5 var, vururuz 1850 iki güne dersen go go 5v5 puanı. Süper puan şaka maka.
Sosyal ağlarda paylaş

Biri sormus shadow priest yanina hangi lock spec die, cevabi aff. UA olmadan dispele kurban gidersiniz. Elinizi cabuk tutup yatiracaksiniz birini, SL demek long game demek, size ters yatarsiniz demek long gamede.

Bu arada 2v2 yapamadim daha lag var su siralar, 3v3 takildik biraz 2k+ ti ilk haftanin sonunda, gecen sezonun merciless gladiator takimiyla karsilastik, 2 biz 2 onlar kazandi, durum vaziyet guzel bu sezon rank1 cikabilir ama yinede setupimiz adamlarin setup'ina gore daha zayif. Pala lock warrior'dik, warrior oyunu birakti rogue aldik, isler tikirinda. Acikcasi warrior'la kesemezdik gecen sezonun rank1'ini orasi kesin cunku adamlar druid rogue mage. Neyse hayirlisi, rank1'den devam insallah:)
Sosyal ağlarda paylaş

lock pala rog ya da mage pala rog über bir setup bunu derim bunu okurum.karşı takımı egale edip oyunu her zmn kendi planına çeken bir setup.
çok hoşuma gidiyor.

ben şu an 3v3 de disc/holy priest holy pala warrior olarak kasıyorum.
takım arkadaslarım arenayı pek bilmiyorlar ama alışıyorlar yavaş yavaş.
işin kötü tarafı çoğu zaman ters takımlar geliyor bize yaptıgımız setupın tadını çıkaramıyoruz.
2v2 zaten taş.

dün gece 3v3de reckoning 1.si çıktı karşımıza ellerinden öpesim geldi adamları tebrik ettim ço koordine oynadılar.
o takımın mage ine burdan sesleniyorum.
BANA TEKRAR MAGE ACTIRTMAYIN LAN ÜZERİM :p
Sosyal ağlarda paylaş

reckoning delikanlı pvp cilerin harmanlandığı tek nokta diyebilirim.
Diğer bg lere oranla inanılmaz şekilde oyunu sadece pvp için oynayan adamlar var.Ve bunlar hakkını vererek oynuyorlar.
Diğer bg lerde 3 5 takım vardır bilirler ilklere oynarlar falan.
Ama reckoninin yüzde 70 e yakını hayvan pvp ci diyebilirim.
Aptal takım yok.Ciddiyim yok yani ne gelirse gelsin herkes iyi oynuyor.
reckoningde 1. ol wowda 1. ol ^^
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten öyle reckoning kraldır. çok serverda girdim bg ye ama hiç bi zaman reckoning deki tadı alamıyorum harbi heycandan kalbin duruyor öyle o savaş heyecanına giriyorsun :D Executus rules ;)

neyse bi de sorum olcak biz bi arkadaşla birlikte 2v2 takımı kurmak istiyoruz yani öyle über bişi olmayacak tabii birinci olmak gibi bi hedefimiz yok (henüz) 70 olunca rogue ve mage olarak kurcaz ama hiç vidyo bulamıyorum düzgün bildiğiniz 2v2 videoları var mı bi sitede falan?
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:
aynen şart hala çok büyük bi azaltma yok.

Wispy arkadaşın Disc/holy olsun daha güzel olur kanaatimce.

Disc priest/rogue gerçekten iyi arenada ama o zaman genelde beni target'lıyacak insanlar ama hep ben yaklaşık 150 resilience ve kalanı full raid gearle oynadığım için benden daha önce targetlanıcak birine ihtiyacım var 2on2 de veya 3on3 te.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3on3 başladık rogue (ben), shaman, shadowpriest 1500 den 1840 a geldik bir gecede. Setup çok eğlenceli, tek sinir bozucu şey rakip takımda rogue olması veya paladin+priestin aynı anda bop+ps atmaları.

Üzülerek söylüyorum ki AR prep gerçekten iğrenç derecede overpowered bir spec. Zrilyon tane cooldownla gelen survivability üstüne üstlük 2 AR yle gelen hayvani damage.

Ciddi diyorum, tek yaptığım cheapshot, gelen 3 combo pointle snd, bf, trinket ar ve hemo spamlamak. bir ara yine vanish cheapshot vs vs. Karşıdaki warrior benim shadowpriestimi öldüremeden ben onların disc priestini falan öldürüyorum, komik gerçekten.

Mutluyum nerfleneceği için, saçma derecede güçlüydü, arena yapan rogueların 42% si mi ne bu spec i kullanıyormuş arenajunkies de gördüm.

Bu kadar söylendin şöyle dengesiz böyle dengesiz spec diye peki sen niye bunu oynuyorsun derseniz, 2on2 de takım arkadaşıma christmas hediyesi olarak s3 shoulders sözü verdim az kaldı sonra ilk işim respec.

Büyük ihtimalle sealfate hemo oynamayı düşünüyorum veya sublety mutilate bakalım.

NERF AR PREP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...