Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

waffle yerken ölüyodum

N-c

Öne çıkan mesajlar

bütün gün alman lisesi kermesinde elimde flütle ordan oraya koşturdum ve waffle standının önünden geçmek bile imkansızdı inanılmaz bir sıra vardı ve o almanlar...
uğraşmıyolar çiğnemek boğulmak falan
tek lokmada...
"herr meier sie waren vor dem wafflestube habt ihr was genommen"
"ja"
"und..?"
"ich hab's gegessen"
"in drei minuten??"
"tja! war ganz lecker"
...
"herr meier waffle standının önündeydiniz"
"evet"
"bişi alabildiniz mi"
"evet"
"ve şimdi"
"yedim"
"3 dakkada"
"ee evet yani çok lezzetliydi"

klasik geyik bu
ukalalık yapmak için farketmeden yaptığım hataları düzeltmek zorunda hissetmeyin kendinizi lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

proggorp said:
alsancakta ucuza ( 5 ytl den daha ucuza) waffle yapan biyer varmış diye duyumlar aldım.bilgisi olan?

alsacankta bilmiyomda bornova'da kucukparkta Wafflecı Akın var. izmirde tek derim ben. 2çikolata+2meyve tercihli olan 4.5 ytl fln.alsancakta bi waffle house diye bi yer var hiç gitme derim. yada bostanlı'da eden veya mado var.eden'de yedim hoş guzel mado'da yemedim ama hamurunu fln wafflecı akın veriyomus yani guzel olabilitesi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Shimone said:
proggorp said:
alsancakta ucuza ( 5 ytl den daha ucuza) waffle yapan biyer varmış diye duyumlar aldım.bilgisi olan?

alsacankta bilmiyomda bornova'da kucukparkta Wafflecı Akın var. izmirde tek derim ben. 2çikolata+2meyve tercihli olan 4.5 ytl fln.alsancakta bi waffle house diye bi yer var hiç gitme derim. yada bostanlı'da eden veya mado var.eden'de yedim hoş guzel mado'da yemedim ama hamurunu fln wafflecı akın veriyomus yani guzel olabilitesi var.

wafflecı akın :ağzınınsuyunuakıtansmiley:

adam buca'da ünlü oldu, orayı kapadı bornova'ya açtı.

kart vardı geçen kasanın yanında "deü ailesi seni çok özlüyor" diye

hakikaten özlüyoruz, geri dön wafflecı akın=((((88(8(8

nutella+badem+muz 4.5 ytl bu arada evet afsd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...