Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik için Hızlı Mesaj Sistemi [userscript]

Ractamainus

Öne çıkan mesajlar

Oyy adım geçiyo famous oldum celebritylere katıldım bende. :)

Yeni sistem için bende üşeniyodum bişeler yapcaktım ama madem sen yaptın artık bunu kullanırım bende.

Ama şu satırı eklemeden yapamıcam.

said:
document.title = document.getElementsByTagName('i')[0].innerHTML;
Sosyal ağlarda paylaş

çutulucum senden başka kimse de karşılaşmıyor sanırım bu hatayla. dolayısıyla ben de anlayamıyorum sende neden oluyor. şu haliyle problem js parçacığından çok senin bağlantın (yavaş olabilir mi?) ya da browser'ında falan gibi geliyor bana..

misal ie7 kullanıyorsan ve ff yüklüyse, bir de ona greasemonkey kurup denesene biraz. bakalım onda da oluyor mu?

brigand, iyi fikir. doğrusu parça parça userscript yapmayı düşünmüştüm. bunun da amacı sadece hızlı mesajdı ama zaten olay saptı. içine atalım title hadisesini de..
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla..sek ie7 kullanıyorum yanıp duruyor mesajlarım.. =/
bu arada şu başka bir cevap yazma sayfasını ekleme olayını yaptım,aynı sorun sürüyor..neyse artık yazdığım herşeyi bi c/p yapıyorum sonra göndere basıyorum..unuttukça küfür etmekten başka çözüm kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

en son attığım mesajdan sonraki mesajlara baktım da..

hepiniz tembel, kendine katolik adamlarsınız huleyn. yok yani yalnız değilmişim, içimi rahatlattınız =P

bir de işin şu boyutu var.. şurda şu kadar kişinin yaptığı şeyi nedanko alsa, üzerinde biraz çalışsa zaten userscript'e ihtiyaç duymayız. paşalar gibi arayüz manyağı forumumuz olur. oo gaz mı? =)
Sosyal ağlarda paylaş

ie7pro icin v2

ya da ie7pro://mumchamber.googlepages.com/patika.ieuser.js adresini secip go to url diyebilirsiniz. direkt ekleme olayi.

neler eklemisim simdi bakiyorum :P

yenilikler said:
hizli mesaj ayarlari var. o imzami ekle filan fistik olaylarini default olarak ayarlayabiliyorsunuz.

bolum acma kapama olayi var

bir de hizli mesaj sadece cevap yazabileceginiz yerlerde cikiyor, devamli solda yok.

hizli mesaj acmaya calisinca yukarida loading cikiyor

mesaj yazma yeri buyuyup kuculebiliyor

dosya ekleme olayi calismiyor. (ne bicim ozellik ama)
Sosyal ağlarda paylaş

son özellik süper olmuş =)
bir de hizli mesaj sadece cevap yazabileceginiz yerlerde cikiyor, devamli solda yok.

bu ne demek yahu?eskisinden tek farkı tuşlar gelmiş bi de =o=
Hizli Mesaj olmuş açma kapama yeri o kadar? =)ama tuşlar iyi olmuş evet..

sürekli açık olması ve ayar çekme olayları güzel olmuş..v2'yi daha çok sevdim i <3 u
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
valla olay basit aslında;

- firefox'ta greasemonkey addon'unun kurulu olması lazım. bu tarz userscript'leri çalıştırmanı sağlar.

- greasemonkey kurulu ise http://ractamanyak.googlepages.com/patikaHMFirefox.user.js linkine bastığında, pop-up çıkacak zaten.. install ediyim mi? gibisinden.. "install" diyeceksin..

- sonra paticik'i açtığında ve topic'lere girdiğinde, sol tarafta görürsün hızlı mesaj butonunu.. bu arada 3.0 ile test etmemiştim, ctrl + enter kısayolu çalışmadı bende.. hayırlısı =)

iyi post kasmalar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...