Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
reddiye said:
ya ben küçükken star da fln çıkan bir film vardı yabancı böyle uzaylı robotlar fln vardı tek hatırladğım gri gibi falanlardı ve gövdelerinde mi ne üçgen şeyler vardı onlarla ateş ediyorlardı sanırım yada önemli bişeydi ama o üçgenler neydi ki bu

Bio Armour Booster Guyver'in Star'da birkaç kez verilmiş live action versiyonu var. sanırım onu izledin sen. Organik jetpack filan varsa, odur. Robot değiller biliyorum ama, olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

abilerim eskiden trt de yayınlanan bi çizgi film vardı. bi uzay gemisinin maceralarıydı. geminin adı yumatu gibi bişeydi yanlıştır büyük ihtimal. en iyi hatırladığım şey düşmana "titreşim topları"yla saldırıolardı. böle geminin önünden bişey püskürüodu. bi bölümünde sudan oluşmuş bi gezegen dünyaya yakın geçiyor dünyanın sonunu getircekken bu gemi kendini feda edip dünyayı kurtarmıştı.

bunun adını hatırlayan yok mu :((
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
abilerim eskiden trt de yayınlanan bi çizgi film vardı. bi uzay gemisinin maceralarıydı. geminin adı yumatu gibi bişeydi yanlıştır büyük ihtimal. en iyi hatırladığım şey düşmana "titreşim topları"yla saldırıolardı. böle geminin önünden bişey püskürüodu. bi bölümünde sudan oluşmuş bi gezegen dünyaya yakın geçiyor dünyanın sonunu getircekken bu gemi kendini feda edip dünyayı kurtarmıştı.

bunun adını hatırlayan yok mu :((

Uchuu Senkan Yamato

Daha geçen ay DVD setlerini e bay'den aldırtmıştım. Şu sıralar çevirisine başlayacaktım.

Gundam ile birlikte anime dediğimiz olayı Mazinger Z klonlarından, Heidi'lerden çıkartıp derdi "o zamana dek anlatılmamış şeyleri anlatılmamış şekilde anlatmak olan" seriler haline getirmiştir.

Newschool/loli anime keko'ları dışında bilinç sahibi tüm anime camiasının büyüklüğünü kabul ettiği bir başyapıttır. Syd Mead imzalı yeni sezonu 2009'da gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
pardon darkrider dalgınlığıma geldi

fransız filmi. yaşlı huysuz kadın oğlu ile gelininin evine geliyor ve yapmadık pislik bırakmıyordu. sonunda aile tatile giderken genç bir bakıcı kız tutuyorlardı. bu kız kadının hakkından geliyordu ve sonunda yaşlı kadınla kız dost oluyorlardı.
filmin adını hatırlyan varsa yazsın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

TV8 de bir filmin yarısını izleyebilmiştim. Bir adam var karikatürist bir arkadaşı vardı ve adamın çok dandik bir yaşantısı var kendi içinde çözemediği sorunlar filan sanırım caz eleştirmeniydi adam sonra kendi karikatürlerini çizmeye başlıyor baya tutuluyor filan Amerikan yapımı idi film. Bildin ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...