Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DAOC Görüntü Sorunu

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşıma DAOC aldirmiştım ve sonunda yüklettim ve başladı. Arkadaş buranın çok eski bir üyesidir aslında Ptroclo diye ve Mincky diye bir karakter açtı ve fire wizard yollarında ilerliyor. Gelegelelim bir problem var ki adam günlerdir level almakta acayip zorlaniyor.

Gidiyor uzaktaki yaratığa bir büyü atiyor sonra yaratık buna doğru gelip vurmaya başlıyor ama biz erkrandan yaratığın vurmaya başladığını göremiyoruz. Sadece kendi karakterinin vurma hareketlerini, vurma ve Ihhhh IHhhh seslerini duyuyoruz. Ama mob hala bayağı bir uzakta oluyor. Sonra ölünce yaratığın torbası yanımızda beliriyor.

Onunla bir yerlere gidecektik ben ona stick yap dedim ama adam mümkün değil beni takip edemiyor. Bana durmadan duvarların arasından geçiyorsun sonra bir anda onumde beliriyorsun diyor. Yolda giderken ben guneye sapsam adam kuzye sapıyor, ne yapıyorsun diyorum seni izliyorum zaten stickim diyor sonra bir anda seni kaybettim diyor.

Baskalarının moblarla savasmalarını da cok gec goruyoruz. Yani sanki oyunda 30 saniyelik lag var gibi bir durum söz konusu. Bu yüzden de adam mütemadiyyen ölüyor. Başlarda Türkiyedeki bağlantı problemi dyordum ama ama bende böyle bir sorun yok sadece çocukta var nedendir var mıdır böyle bir şeyle karşılaşan bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilecek problemler bildiğim kadarıyla, önem sırasına göre;

Ping vaziyeti nasıl?

Ekran kartı durumu nasıl?

Processor, memory durumu nasıl?

Packet loss problemi gibi geldi bana daha çok anlattığın. Pingle ortaya çıkar.

Saygılar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

Norton antivirus kullaniomu arkadasin ?Pc de norton oldugu zaman Pc cilin diye bisi acik oluyo we Her ip den gelen pingi once tarayip sonra pc ye aldigi icin boyle bi sorun oluyordu bizde Nortondan daoc un ip numarasini güvenilirlere eklediginiz zaman düzeliyo eger Norton Warsa pc de bundan olabilir

[Bu mesaj daverc tarafından 17 January 2004 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak bilgisayar:
Kingston 2 x 512mb. DDR400
Intel P4-2,6 (800 Mhz. FSB)
Asus P4C800-Deluxe Mainboard
Asus Radeon 9800xt 256 mb. ekran kartı
Seagate 120 GB. S-ATA
512k ADSL
Windows XP

Configurasyon açısından bir problem olacağını sanmıyorum açıkcası.
Antivirus kullanıyor muydu bilmiyorum ama bir kontrol edicem bugun.
Sosyal ağlarda paylaş

Pc chilling control alt-del ile ulaşılan menuden kapatılsa bile aslında kapanmıyor.

kapatmak için services/hizmetler ekranına gidip disable etmek gerekiyor. güzel antivirüs, ben makinayı açtığımda başlamıyo, sadece internete gireceğimde manuel çalıştırıyorum.[signature][hline]Qal 50 Armsman 8L2
Sercain 50 Cleric 3L5
Margot 49 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

Boşver ghald armsman açın :p[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...