Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapidshare 5günlük 25gb şeysi

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Son gunlerde ben de cap speede ulasamiyodum, simdi 2 download ayni anda 20'ser section olarak indiriyorum FDM'den, 420-450, normal.

Firefox veya IE ile FDM kullanirsaniz context menuye giriyor gerekli seyler, "download all, download selected, download this" gibi, rahat. Avant ile biraz uyumsuz ne yazik ki, onun yuzunden Firefox'a gectim. Opera falan denemedim hic.
Sosyal ağlarda paylaş

off flashget deli etti beni ya,3 gündür 50 partlik bi oyunu indiremiyorum,gece birakiyorum geldiğimde 15-20 part in 5kb indiği oluyor,linklere bakıyorum çalişiyor,sonra hız birden 3-4 kb/sn e düşüyor,o linki baştan indirmedende düzelmiyor,bazi indirdiği partlarda crc hatasi oluyor vsvs.,download acc. vardi bi ara fıstık gibi onu denicem bide
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:
Hmm o zaman her an açılabilir, olmadı gece 00.00'da kesin açılır. Tabi almanya saatine göre. Teşekkürler.

Edit: Şifremi kimseye vermedim, hacklenme durumu da olamaz. Rapid kotayı g.tünden sayıyo.
hacklenme durumu da olmaz nedemek ya tahrik etme insanlari herkez hacklenebilir yeterki hedefe girme:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...