Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

outlandde 1 ayda 5k gold

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
miner jc olsaydın sana 1.5 2 haftada 5k garantisi verirdim.

ben bir gece veya maksimum 2 gece de 1.5k farmlayabiliorum mining den.

Eskidenki o ya, yani serverın ne düzeyde bilmiyorumda gemler olmuş 25-30g nereye 2 gecede 1.5k. Ama ilk zamanlar bir günde 20 stuck adamantite farmlayıp, sadece livingleri 100g den satıp toplamda 1k vurduğumu bilirimde geçti o günler artık.
Sosyal ağlarda paylaş

devil 2 aydir falan burdayim paso canta satiodm ben ya :) valla dikkatte etmedim sana evvelsi gun gordum bi seni :)

nightkissa die bi eleman aklımı basıma getirdi adam 50 taneyi birden koyuo bende o yuzden ole koyuorm o yuzden dikkatini cekmisimdir

eskiden 10ar tane koyuodm bi sferde gormemisisndir o yuzden :P

ama artik birakcam valla nightkissa malı yuzunden 6g ye dustu fiyat herif 50 taneyi koyuo o fiyata ustune satamioruz.eskiden 10g ye falan sattigim olurdu bosken 11e sattighim olurdu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar çanta işi temiz oluyor yani ne farm ne bişi ile uğraşıyorsun. Gidip AHden 3gye 6 stack cloth al sonra 5 tane çanta yap 16lık. AHye koy oyununa devam et, 1 saat sonra gel 8g'a satılan baglerden 25g kazanmışsın yatırımın hariç. Yani bunu günde 3 kere yap al sana 75g mis gibi para.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 19.11.2007 tarihinde başladığım gold kasma serüvenim 26.11.2007 tarihi itibariyle 2100 golda ulaşmıştır buda demek oluyorki 30 gün olan iddanın ilk çeyreğinde yarısına yaklaşmış bulunuyorum ama questler bitti :S şimdi geli gibi netherstormda blood elf kesip arcane tome satıyorum :S nereye kadar sürcek bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Dworgian said:
miner jc olsaydın sana 1.5 2 haftada 5k garantisi verirdim.

ben bir gece veya maksimum 2 gece de 1.5k farmlayabiliorum mining den.

Eskidenki o ya, yani serverın ne düzeyde bilmiyorumda gemler olmuş 25-30g nereye 2 gecede 1.5k. Ama ilk zamanlar bir günde 20 stuck adamantite farmlayıp, sadece livingleri 100g den satıp toplamda 1k vurduğumu bilirimde geçti o günler artık.

işte ben eskiden 1 gecede 5k koydugumu bilirim çantama...

gecede 400 500 ore farmlıorum 2 gecede 1000 eder

1.5k 2 k çıkıo ya

:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
numberten said:
anlat anlat nasıl kastın :D

2100 e kadar netherstorm ve shadowmoon valleydeki questleri yaparak.
3700 e kadar tailor yaparak ve netherstormdaki bloodelfleri keserek.
4500 e kadar og'rila questlerini yaparak
ve son 500 ü de epic degger düştü the night blade diye onu sattım :)

bide arkadaşlar ben çalıştığım için wow oynamaya günde en fazla 4-5 saat ayırabiliyodum
full oynayabilsem 1buçuk hafta falan sürerdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...