Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrent programı: Deluge

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Windows altında resmen işkence etti bana Deluge. Özellikle ara birimin yavaşlığı ile. Aynı zamanda bağlantı sayısı konusunda da belli limitlerin üstüne çıkamadım, ayarlarını gayet düzgün yaptığım halde.

Bu sorun genel mi acep ?

edit: sorumun cevabı son mesajda varmış zaten =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
1.0.1 versiyonu yeni kernel ile çok çıkarıyor, yarım saatde bir internet bağlantım kopuyor. Niye olduğu hakkında hiç birşey bulamadım, loglar dahi boş. Transmission'a geçtim. Sorun düzeldiğinde haber veririm buradan.

Not: VBox ve Flash da yeni kernel ile sorun çıkarıyor. Çıktığı gün atlamayacaktım üzerine, neyse ders olsun bana.
Sosyal ağlarda paylaş

1.xx serisi çok başarısız geldi bana. 0.59 ile 500-600kbps ile indirdiğim torrenti 1.xx 70-80kbps ile bile zor indirdi. country resolving dediler, hedehödö dediler, bir türlü düzeltemediler. windows portunu lightweight halinden uzaklaşması da sıvası olmuş.

ömrümü kısalttı, tükürdüğümü yaladım, utorrente döndüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://forum.deluge-torrent.org/viewtopic.php?f=7&t=10305

Sorun epey kişide var, ama ilgilenen yok. Çok güzel program, umarım düzeltirler.

Tranmission'u aciliyetten kullandım ama yeni bir program arıyorum şu anda GTK için. Transmission'da Downloading ve seeding queue ile scheduling yok, kullanamıyorum istediğim gibi.

Deluge düzelene kadar deneyeceğim yetenekli bir tavsiyen var mı? Ktorrent KDE bağımlılığı ile gelmeseydi keşke. Azureus'un Java olması da kaynak bırakmıyor.

---10 dakika Wikipedia arası---

Hiç birşey bulamadım alternatif olabilecek Transmission'a. Azureus 4.0 çıkmış iki gün önce, repolara düştüğünde onu deneyebilirim. Şimdilik Transmission'dayız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...