Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyorum kih...

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Hepimizin 50 si var nerdeyse hadi gelin CAmlann da yada prywden de chr acalim hep beraber takilaim eglenelim ne dersiniz ?
su yurt dısı baglantisi bi duzelsinde ..[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Allah derim!
nası gelmemişti böle bi fikir aklımıza???
pyrd de mid kasalım. ben healer yada skald
6 kişi daa bulalım fg olalım heh[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet prywden da kasalim bencede
camlanndaki infilimin itemlarina Zegna bey coktukleri icin infil kullanilabiilir deil heheh[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ee ne zaman başlıcaz bu muabbete?
bu gece hatlar düzelecekmiş işalla, cuma günü başlayalım tatil de var bana yakında krallar gibi 50 leriz. beni skald mı istionuz healer mı? ona göre spec falam buliim =)[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

fug yu =)
ya kim uydurdu ben vgn den mezz atmadıım için kovuldum muabetini =) ilk combatta chain mezz yapamamıştım dwarfın birinin yüzünden geri kalanda muhteşem oynamıştım heh =)[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

2 haftadır oynıyamıom ki hatlar saolsun =) yoksa rr11 e yaklaşmıştım şimdi =P[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

E bu kadar zerk giriyorsa isin icine, bu bir gank grptir, PvE acisindan da hic fena degillerdir. Ben gelmek isterdim ama Fui bitmeden hic bir baska sey oynamayacagim. Zaten kendi bilgisayarimda degilim, otel odalarinda surunuyoruz...

Ozendirdiniz beah!

Soyle bir grup deneyin bence
Healer Healer Shaman (Bot olmayan olsa cok iyi olur esasen) Skald Berserker Berserker Warrior Warrior + 2 Shaman Bot + Healer Bot

Healer 1 Norse (Pac Spec - 48 Pacification 26 Mending 4 Augmentation)
Healer 2 Norse (Mend Spec - 48 Mending 26 Augmentation 4 Pacification)
Shaman Kobold (Mend/Subterranean Spec - 12 Augmentation 35 Mending 39 Subterranean)
Skald Dwarf (46 Battlesongs 47 Hammer 5 Parry)
Berserker Troll (Axe/Laxe Spec 50 Axe 50 Laxe 26 Parry)
Berserker Troll (Hammer/Laxe Spec 50 Hammer 50 Laxe 26 Parry)
Warrior Dwarf(Sword/Shield Spec 50 Sword 42 Shield 39 Parry)
Warrior Dwarf(Hammer/Shield Spec 50 Hammer 42 Shield 39 Parry)
(Edit : Warriorlarin parrysi 39 olacakti 35 yazmisiz)
Shaman Bots = Full Aug
Healer Bot = Full Aug

Warriorlardan birini atip yerine Aug/Mend bir healer koyabilirsiniz. Eger o kadar healer oynamak isteyen olursa...

Iyi sanslar! Saygilar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot

[Bu mesaj Orf tarafından 13 January 2004 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o grp ile hic bisi yapamazssin pve grp spiritmaster olmadan xp kasamaz hangi tank gidipte mor yaratigi tank edebilicekki ozellikle zerk 3 vurusta down olur buyuk ihtimal.

PvE dedigin grp boyle olur..

1.Healer(pac ment spec)
2.shaman(aug spec)
3.spiritmaster
4.spiritmaster
5.spiritmaster
6.warrior(yada herhangi bi tank)
7.warrior(yada herhangi bi tank)
8.warrior(yada herhangi bi tank)

max 3 mob add olucagindan tanklar sirayla 1. 2. 3. diye aralarinda anlasir hepsi taunt ederler spiritmasterlarda hoop direk pbae ile assa indirir..bu grpla max 2 haftada 50 olursunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende de 2 acc var en az illa bot yapalım diosanız 1 tane daha bulablirimde zegna ve durlagla bi fg nin icinde olmak nasıl bi duygu olacak sizin icin cok merak ediom biri surekli msn acip ordan konusur bi bakarsın fg down zegna ise espiri yetenegiyle kendi basına bi mezz gibidir 30 sec kıprasaman :)[signature][hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

pb grupla kasalım ya ne tankı? ben 2 haftada 50 lemek istiom =) gerçi ben ne mage olucam ne tank da. fazla uçmayalım yine de =)
bu arada bu grup 50 ledikten sonra rvr dede fg olarak dolaşçak demih? öyle olursa mükemmel olur işte =)[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

zuhaah zzegna durlag aynı grupta eheh o zaman bende geliom ama zerker veya warior olurum tabeki dwarf :)
Zegna iyi bilir dwarflari bi ara bi dwarf zerkiri once koby yapti sonra stealther zuahaha adam bi zerg moda gecti zegna yerde ben necro olarak baya bi yedim adami fakat fg geldi benide cs ye gonderdiler :)[signature][hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

ben healer olurum pac[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 4x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

bence direk
1-)pac healer
2-)mend healer
3-)mend shaman
4-)aug shaman
5-)sm pet spec
6-)sm pbaoe
7-)sm pbaoe
8-)sm pbaoe

focus pull pwnz direk 50 oluruz :P[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

bu charlari yaptigimiz anda direk rvr icin charlari pl leyebiliriz. cok kolay sekilde....
ve gercektende bir gank group oluruz savage.
bu group a skald lazim bir tane birde pbt runnie[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...