Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mace warrior olsam??

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

mace kullanacaksan tek tavsiyem blacksmith kasman. Storhmherald kendi stun proc u ve statları ile son derece güzel. ayrıcana 3.80 (ne kadar ağır o kadar iyi )

ben sword kullanıyorum mesela (merciless 2h sword var ) sword spec gelince uçuk dmg koyabiliyom. ama axe in fazladan 5 crit i yüksek resiliiance ı olan targetlara ilaç gibin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Orc'ların patchden sonra axe ve 2h axe için 1% crit bonusu oldu. Çok crit delisiyim, 40% crit im olsun diyosan axe al kullan ama emin ol Arena'da belli bi rating den sonra crit yüzdenin fazla olması seni tatmin etmeyecek. Craft axeları pvp için kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bolca stamina kaybediyosun, hele bi de merciless setin yoksa 9,5k hp ile arena zor olur.

Mace ve sword pvp için oldukça etkili. Mace stun nerflenmesine rağmen hala iş yapar, yeteri kadar procluyor ama tek dezavantajı weapon speed'i. Uzun süre Mace kullandım, mace den sonra s2 Axe alıp denedim, bi yavan geldi. Şu an s2 Sword kullanıyorum, 5v5 imizde shaman olmamasına rağmen memnunum hele bi de shaman olsa hiç bırakmicam swordu.

Özetle Mace biraz daha ağır bassa da sword konusunu bi düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

sword derim bende şu an 2h merciless sword kullanıyorum. stun tabiki faydalı ama bilemiyorum sword specle burst damage daha fazla keyif verdi bana.ama axe ile sword arasında kaldınsa swordu daha fazla öneririm. gerçi orc warriorlara %1 crit az bişey değil ama bi noktadan sonra %35 crit+%5swordspec , %40 critten çok daha iyi bana göre
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:
şimdi warriorlarin talent agaclari yenilendkten sonra
Warrior Talent bu şekilde bi talent düşündüm. fakat 40/21/0 ve 41/20/0 arasinda karasiz kaldim. özellikle arena (yogunlukla 2v2 3v3) için tavsiyesi olan var mi ?

linkde verdiğin talent güzel yanlız improved MS yerine Flurry alırsan ve improved hamstring yerine two-hdd spec'i 4'lersen daha karlı çıkarsın benden söylemesi.Silah tartışması içinde diyeceğim kesinlikle sword'dur.Burst dmg artık herşey oldu oyunda.Güzel swordlarda kolay bulanabildiği için(arena , BS) ilk tercih olmalı diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
pff, ben de hammersmith oldum ama neden oldum bilmiyorum. axe specim hem de, ama dual wielda donmek istiyorum, napmak lazim.

100 g a değişiyosun weapon craftını winterspringte ama dual wielda dönücem diosan furyde mace bence daha iyi haste procuyla. offhandede arenadan offhand axe alırsın eğer arms treeden weapon spec almayıp, full fury gitmek istiyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...