Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mace warrior olsam??

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

malesef BS degilim simdi acıkcası kasmak da cok zor geliyo.. ama 37k honor a s1 mace i alabilirim.. yada dual wield mace de olabilirim.. ama o zaman da blood rage e yeter mi talentlarım.. yani ben OT yim karazhanda o yuzden 13 talent filan vermem gerek prot'a.. ama ona 37k honor vericegime 3 parca s1 alırım sonra s3 mace i alırım daha iyi aslında sanırım.... cunku hiç resilence veren item yok uzerimde.. 3 parça kara'dan dusen dps epici. 2 tane horseman dan 1 tane de spirit sharddan gelen ring var epic olarak gerisi BS craft ve quest rareları.. cok zorluyo arena beni :) s3 ü bekleyip mace e mi donsem diyorum yeni mace den alıp yoksa onun yerine s3 seti mi toplasam?
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 icin mace iyi sonucta sansa bagli olsada cc kisa sureli (kac kere mac almisizdir o stun sayesinde)

ama 3v3 ve ozellikle 5v5 icin sword derim bende
damage daha onemli bence ve extra attack cidden kil ediyor bazen

EDde warriorim sworddu ara sira giriyorum onunla LH executioner var onda ki dmg ayni s2 swordla ( proc disinda ) DTye gore gozle gorulur bir fark var damagede (frostmandeki warriorda DT var)

cok tecrubeli warrior degilim gerci henuz 1-1.5 sene falan olmustur daha tecrubeli biri cikar aciklar sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:
2v2 icin mace iyi sonucta sansa bagli olsada cc kisa sureli (kac kere mac almisizdir o stun sayesinde)

ama 3v3 ve ozellikle 5v5 icin sword derim bende
damage daha onemli bence ve extra attack cidden kil ediyor bazen

EDde warriorim sworddu ara sira giriyorum onunla LH executioner var onda ki dmg ayni s2 swordla ( proc disinda ) DTye gore gozle gorulur bir fark var damagede (frostmandeki warriorda DT var)

cok tecrubeli warrior degilim gerci henuz 1-1.5 sene falan olmustur daha tecrubeli biri cikar aciklar sanirim

Warrior oynamıyorum, ukalalık olmaz umarım. Ama bence 3on3 ve 5on5 te asıl mace spec aşıyor gibi bence.
Kritik bir anda healer üzerinde proclayacak bir stun direk oyun döndürür bence
Sosyal ağlarda paylaş

kafasına ....tıgımın horde u kazanıyo diye BG leri filan horde oldum... daily BG yapıcam daha EoS kazanamadık.. neyse sonunda gece yarısı daily ler resetlenmeden 1900-2000 kazandık da yaptım daily yi.. bugun yine EOS geldi aglıyıcam...
yeni AV de kotu olmus bizimkiler full allyların son GY sine giden yolda (kopruyu gecmeden) ally grindi yapıyo :) sonra sansa kazanıyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...