Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yemeksepetinden acil sipariş pls

Fly

Öne çıkan mesajlar

açız , ortaköye servis yapan şık bir yer tavsiyesi lazım. pizzamax yemekten gına geldi, dışarı çıkıp burger king'e gitmeye üşeniyoruz.

evde de makarna kalmamış ama sufle yapmak için mazleme var :

kapanmadan verelim siparişi hadi bi zahmet pls.
Sosyal ağlarda paylaş

kötü anılarım var (3 defa yemiştim oradan 3 ünde de zehirlenmiştim kusmuştum ıyk).

o değil servis saatleri doldu çoğunun , btc burger türk diye bir yer buldum, nasıldır ?

edit : veya neyse, burgera iniyorum :(

edit2: arkımı da ikna ettim dominostan kanat söyledim. hayatımda daha önce kanat yememiştim, nası yeniyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
slms yine.

yemeksepeti ortaköy semtine yollayanlar şu anda

evet ne alayım buradan bilenlere danışayım. hemen gelmeli ve bütçeyi de çok yakmamalı (10 ytl civarlarında gezebilir). pizza hamburger iskender ne olursa artık. doyayım yeter.

dipnot : 2 tek whooper yiyince baya doyuyorum mesela, abartılı bişeylere lüzum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hm neyse ev arkadaşım ve babası da geldi o sırada söyledim 2-3 pizza max'ten. dominosa 123 basıyor valla buraya getiren şube.

Cons said:
Schlotzsky's (tu)

schlotzky's den söyleyecektim de geçen gelen servis elemanı kartı uzattığımda BU NE LA MĞKFMNSS dercesine BU NE dedi , ardından 3 defa pos ile çekmeye çalıştı 12 ytl lik şeyi 1.200 ytl (lol) yazmıştı falan. aynı adam gelirse diye tırstım bir an.

bir de menülere baktım brokoli çorbası yok, dedim o zaman ben de yokum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...