Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Realm'in Uyanisi....

Ceti

Öne çıkan mesajlar

Bugun yasadigim Albion Realm i beni baya bir sasirtti...
Gunesin Doğuşu bile bir başka idi.
Sabah saatlerinde Midgard topraklarinda bulunan Nottmoor Faste in ele alinisi ile ve Corpse Summoner inda etkisi ile nerde ise butun alb ler mid frontier ine toplandi.. Zaten ardi ardina Relic Raid leri ile ses getirdigimiz icin mid lerin kale kaybetmeye dayanmasi cok zordu....
sabahtan aksama kadar meydan savaslari surdu.. evet meydan savaslari main guild leader ve stealther cg lerinden 250+ MIDDIES sozcukleri duyuldugunda ise zamanin geldigini anlamistim.. 120 albionlu hic bir relic e sahip olmadan bariz bir meydan savasinda 250 midgardliyi tam 30 dakka icinde yere yatirdik....
gun icinde dead spam in 1 dakka durdugunu gormedim... her sn ye birileri oluyordu..... ama bu buyuk savasta inanilmayacak seylere sahit oldum... savasin sonralarina dogru ben oldum ama solo olarak 35k rp yaptim siz dusunun :) birilerine feci vurmusumki gelip bulmuslar :) her neyse.
Gercekten Albionda cok buyuk bir degisim var... sn yede cg ler kuruldu sn yede grouplar tek bir yere toplandi en onemlisi ise (tabiki klasik zerg olayimiz yesili mavisi grisi ile devam ediyordu) roaming grouplarimiz vardi :) aynen guardlar gibi rotalarda ilerliyorduk. kisacasi.. ALBS NOT GIMPED :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

olm inanmazsin.... ben boyle savas gormemistim relic e gitsek relicleri alirdik yani :)
blend savunmasini yarip kapilara yuklenirken biri ram ler nerde dedi.... millet yell den boswer ram i herkes kapilara vursun dedi o kadar gazdik yani ve 10 dakkada keep aldik :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Almışlardır canım, şu aralar bakıyorum Mid'de normalde adam gibi RvR yapan herkes SI charları kasmakla meşgul, ortalıkta adam gibi RvR veteranları yok ortalıkta, hoş zaten onlarla bile Mid gimp ama işte kaba kuvvetten kazanıyoruz ;)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

dartmoor da raid yapıoduk haber geldiinde. direk dragon a daldık gebermek için.
excalibur a vardığımızda 3. kapıda ram leri gördüm. aşırı bi lag vardı. attım ae leri görmeden.sonra geberdim nolduunu bile anlamadan. kaleye 130 kişi falan saldırdılar sanırım giderken 60 kisi gittiler.
bi ihtimal engelleme şansımız vardı. bi zeki 2. kapı düşmeden saldırmayın dedi. 2. kapı düştüü an 3. de 30 sn falan aldı %15 e inmesi. inanılmaz hızlıydı. bugün retake yaptık ama tf aşırı yavaş kaldı.2. kapıda öldük ben çıktım. şimdi girip bakıcam.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen Hibernia'lılar bize Raid yaptılar, takdir ettik çok başarılı bir raid'di ruhumuz duymadan adamlar 2. kapıyı yarılamışlardı, Alliance da Relic Raid mesajları başladığında adamlar 3. kapıdalardı..

İnanılmaz hızlı herkes relic keep'e gitmek üzere toparlanırken, gereksiz gördük HMG de önlerini kesmeye karar verdik.. 5 dakika içerisinde Odin's de HMG de 200 mid toplanmıştı.. adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya aldılar relic'leri ama geçiremediler HMG den..

Büyük ihtimalle Relic Keep'de saldırsak adamlara gitmişti relic'ler...[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Hehe borges'cuum sizin alliance zaten moose alliance'ı :)

Bende tam gaz Savage kasıyorum deli eğlenceli.. ulen yine lvl kasacaz diye salladık işleri güçleri.. makinayı işyerine getirdim şimdi, elimin altında 4mbit hat var ama paketler izlendiğinden dial up girecem bakalım nasıl olacak :P

Blood sen naaptın la nerelere kayboldun..

Benim şu an oynadıım savage "Charismatic" pm atarsın denk gelirsen oyunda..[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 19 Mart 2003 10:36 tarihinde demiş ki:
Hehe borges'cuum sizin alliance zaten moose alliance'ı :)
Benim şu an oynadıım savage "Charismatic" pm atarsın denk gelirsen oyunda..[hline] MCP | MCSE | CCNA

Gesp guil lideri olsa çoktan attırırdık kendimizi o alliance dan. Akabinde cf ile görüşmelere başlardık ama... :D
Bende imzada gördüğün üzere Animist kasıyorum baya eylenceli oluyor. eh sizde olsaydınız daha iyi olurdu ama ;)
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

[hline]Borges
chanter
lvl33 Bahçıvan
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh mantar bahçesi yapacan yani bize :)

Benim savage daha küççücük :) lvl 14, işlerden fazla ilgilenemiyorum ama zamanla büyüycek o da..

Rnz'den de baydım zaten, RvR a felan da gitmiyorum, hib'i özledim desem aslında yalan olur.. Burda çok hoş bir ortam yakaladık.. heriflerle gül gibi geçinip gidiyoruz bakalım sonumuz hayrola :P[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Officer toplantisinda milleti gaza getirdim, alliance leader ve diger gmler ile gorusme yapilacak, spami sona erdirmekle (... azaltmakla diyelim, imkansiz cunku ehe) alakali kararlar cikmazsa CF alliance'a gececez :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers, Hibernia/Excalibur
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...