Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

96'da hazırladığım bir kaset üzerine düşünceler

Bone

Öne çıkan mesajlar

Eskiden PC, MP3 felan yoktu.
Kendi kendime kaset hazırlar arabada felan dinlerdim..
geçen gün evde kablo ararken 96'da hazırladığım böyle bir kaseti buldum.
Taktım Müzik setine dinledim..

O zamanın popüler disco müziklerini (macarena, coco jambo) ve blues/caz tarzı (louis armstrong, lou bega) koymuşum bu kasede..

Yani şimdinin lorna - papi chulo, satisfaction, summer jam gibi şarkılarından bir kaset toparlamışım gibi.. Hani number one tv felan arasıra yapar ya..

Oysa şimdi Oldies ve Metal tarzı şeyler dinliyorum.
Papi chulo gibi şeyler çok rahatsız ediyor beni..

Özellikle oldies üzerine düştüm bu sıralarda ama radyolarda fazla rastlanmıyor..

Garip, demek ki insanın sevdiği müzik bile bu kadar taban tabana zıt olcak biçimde değişebiliyormuş...[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

abim olduğundan dolayı olabilir ama ne spice girls ü ne de saçma grupları hiç sevmemiştim... (1. 2. sınıfı falan saymıyorum) ben 96 da yani 7 sene önce ne dinliyoduuuum? Nirvana, Iron Maiden, Metallica dinliyodum...[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

insanın sevdiği müzikler müzik hakkında ne kadar fazla şey bildiğiyle ilgili olmalı.

6-7 yıl önce hayatımı değiştiren kasetlerden biri geçmişti elime :)
Manowar(Heart of Steel), Dokken(Walk Away) ve Twisted Sister(I Believe In You), Femme Fatale(Rebel)'ın yavaş şarkıları vardı, kasetin adı Soft Metal'di. hala da dinlerim.[signature][hline]secret shadows behind the veil

[Bu mesaj Aurora tarafından 16 January 2004 22:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bir bakalım....
ilkokul da fantazi müziği ve pop vardi bi de queen
ortaokulda spice girls vardı ace of base vs
lisede metalle tanıştım
üniversitedeyim... şu anda kulağıma hoş gelen her şeyi dinliyorum..
hatta spice girls ün bi şarkısı vardı adını unuttum hatta hatırlarsam direk indirip dinleyecem :)

hoş katatonia üstüne tatu onun da üstüne pachabel sonra tatlı niyetine pain of salvation dinlemek güzel geliyor...

yaşasın müzik dinleme özgürlüğü[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...