Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi sıkıntı var ama nerde..

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

aff lock oynuorum.. butun dotları koyup sb spam lememe rağmen dps im az kalıo :S overall da az.. dier oyuncular benden daha yüksek dps yapıolar.. ve ilginç olan da dps : 529

bi yerde yanlış var ama nerde.. aff lock oynayan arkadaşlar yardım edebilirlerse bu konuda sevinirim. ha bu arada coa kullanamadım sadece cor kullanmak zorundaydım.. ayrıca vahjl da strrider ı kitelarken peşinden koşmak zorundaydım coex atmak için.. bunlar dps i düşürür sanırsam.. canım sıkkın ve içinden çıkılmayan bi durum.. mantıklı bi açıklama yapıcak olan varsa sevinirim :S
Sosyal ağlarda paylaş

bana gore affli lock oynamaya alısmak ıcın soyle rahat bı 2 hafta gerekli eger ilk kez affli oynuyorsan bu sorunlarla karsılasman gayet dogal, ben destro fire lock um guildim baskı yapmıstı zaamnında ılla ki dotcu olacaksın dıye olduk sonucmu; dps meterda son sıralarda surunuyordum destro build ile ilk 3 ten asagı ındıgımı hatırlamıyorum. Sozun kısası her build le hemen hemen aynı dps yapılır onemli olan oyuncunun hangi builde yatkın oldugudur. Illa affli oynıcam diosan kendine biraz daha zaman tanı bence. Ayrıca kiter adamdan kimse dps beklemez baska bosslarda kendini dene hala dps in az kalıyorsa baska build dene bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Aff warlockun olayı dps değildir, asla olmamıştır. Aff warlock hiç heal almadan, mana sorunu çekmeden sonsuza kadar stabil ama düşük dps yapabilir. Ondan beklenende budur zaten.

Aff warlock 700 dpslerdeyken aynı ayarda itemli bir desto 1000-1100 leri rahat görür. Ama secrifice-desto warlockta fire mage'e benzer, çok kırılgandır.

Bu bir tercih meselesi, illa ezici dps yapacam diye beni sadece sağlam warlocklar geçebilecek diye bir isteğin varsa, sec-desto warlock ol yol yakınken. Çünkü üstündeki critsiz itemlerin sayısı arttıkça destoya geçişte o derece zorlaşır.
Sosyal ağlarda paylaş

Afl derken 41 0 20 oynadıgını tahmin ediyorum ki bence lock icin en iyi dps buildlerinden biri.Öncelikle multi target combatlarda
avantajını kullanıp babana bile dot atıcaksın ki dmg konusunda bi kıvama gelesin.Sb dps i icin yeterli hitin oldugunu tahmin ediyorum yoksa hic kasma drain life ı main spell olarak kullan derim.Bi de cirt falan kullanmadıgnı umuyorum;olayın maximum spell dmg elde etmek.Zaten genelde socketlere +9 spell dmg takıyor afl locklar.130+hit +28 critten sora 0 21 40 oyna derim...
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı aslında burda kullandıgım dotlarda.. adamlar coa istemiolar haliyle coR varken. e buda benim damage i düşürüo tabiki. des tabiki benden çok yüksek damage yapacak adamların işi zaten damage. 41/3/17 oynuorum ve ssc eye tamamına yakın bu şekilde bitirdim. ama sanırım sorun kite larken çıkıo çünkü diğer gelen moblara dot atamıorum ve en azından 120 dps kaybediorum cod atmadığım için.. ama adamlar sorun etmemiş pek :) herkes görevini yaptı önemli olan da bu falan dediler
Sosyal ağlarda paylaş

43.0.18 affli build i tavsiye ederim. Dotimer ı çok iyi kullan, consumable olarak max. spell up verenleri kullan. Vasj gibi combatta, stridere Coex atmak Dps i biraz düşürür ama ortada takılan warlock u dps te geçebilcek sadece baska bir warlock olmalı.

Ne warsa ortalıkta tanklanan dotla. Strider da takılma, sen ortada nagalardan cleave yemiycek şekilde takıl strider zaten senin rangeine max 10 yard uzakta kalır. Shadow bolt atmaya bence vashj p2 için kasma, nightfall proclarsa strider a veya kaçıcak gibi olan elementala veya %10 altı naga ya çak. (bide p2 ye full mana(pet ve sen) gir ve daha ortalık karışmamışken healerları zorlamadan lifetap yap. Darkpack i herkesin damage yedigi zamanlara sakla.

Coex içinde tavsiye macro ile at.
/tar Coilfang Strider
/cast Curse of Exhaustion

Dotimer mutlaka kullan, biraz heyecan yapıorsan, strider a sadece Coex atarsan ne zaman biteceğini addon ile daha rahat görürsün. Shard sorunun yok ise, shadowburn doldukça at.

Affli lock mutli targetların en iyi dpsidir. Shadowburn ü çok güzel kullanmak gerekir. Single targettada, CoA atan wlock, CoS warsa craft gearlarla bile geçilememeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...