Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zul'Aman

toggie

Öne çıkan mesajlar

TBC bosslarının çoğunluğunun armor değeri 7200, haliyle executioner enh shaman ve dps warriorlar için en iyi pve enchantı şu anki haliyle. fakat proclar stack olmuyor yani offhand'e executioner almak pek mantıklı değil. theorycraft konusunda tek geçerim elitistjerks'i, her tür combat mechanictir proc rate'tir bulabilirsiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
MasterHapLo said:
zul aman yapmadim ama beta deneyen arkadaslar pug rahat ilerledik dedi. bence 1 bilemedin 2 gunde biter orasi.

blizz her instance'a moral olsun diye bir iki boss attırır. senin arkadaşlar ilerlemiş dikkat ettiysen bitirmemişler. 1-2 gün değil de 1-2 hafta alır.

yok abi hatırlarsan zul'gurub içinde aynı yorumlar dönüyordu first-night inmişti direk hakkar

neyse bu gece bi dalalım ortamada asıl heycanlandıran girişte ki outdoor combat olacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:
geffen said:
MasterHapLo said:
zul aman yapmadim ama beta deneyen arkadaslar pug rahat ilerledik dedi. bence 1 bilemedin 2 gunde biter orasi.

blizz her instance'a moral olsun diye bir iki boss attırır. senin arkadaşlar ilerlemiş dikkat ettiysen bitirmemişler. 1-2 gün değil de 1-2 hafta alır.

1-2 hafta mi naaptin hocam :)
dedigim arklar betada son boss a kadar gitmisti. Sonra ne yaptilar bilmiyorum. 10 kisilik bir dungeon ne kadar zor olabilir ki
abi curse falan temizler ama siz, biz?
Sosyal ağlarda paylaş

geffen
zul'aman karazhan'a alternatif olarak getirilen 10 kişilik raid sadece. zorluk derecesi de karazhan tadında. o yüzden pek de zor değil tecrübeli arkadaslar için temizlemek. ayrıca burada da su anda bt yapan bi ton insan var yani, guildleri de yabana atılacak cinsten değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...