Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Arıyorum

SethValor

Öne çıkan mesajlar

Daha evvel Human Warriorum vardı, level 58 de sattım çünkü siyatik olmuştum oturmaktan, aslında yanlış oturmaktan.

Yani oyunda çok yeni değilim, bu arada enteresan eskiden eski-yeni tüm oyuncular için guild vardı, hele burning legion da, benim ilk guildim Anatolian Sunrise dı, dağıldı sonra o, sonraki guildleri hatırlamıyorum :/ baya zaman geçti üstünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol :D evet bir hayli zaman geçti, gerçi arada trail download edip oynadım, eski anıları tazelemek için.

Neyse, dediğim gibi bir guild arıyorum Burning Legion da, eskisi gibi hardcore oynamak istemiyorum, keyif için oynayan arkadaşlar arıyorum, yardımlaşmak ve eğlenmek için.

Bu arada Burning Legion halen en çok Türk'ün olduğu server mi?

Population High ama blood elf başlangıç bölgesinde çok az oyuncu vardı, ya herkes başka yerlerde yada server fazla sakin, bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hımmm...

Peki önerebileceğiniz bir server varmı?

LEvel 6 tekrar başlamak için geç bir level değil, 1-1.5 saat gibi bir sürede yine level 6 olurum.

Turk oyuncuların yoğun bulunduğu, kalabalık bir server arıyorum, o sebeple burning legion da açmıştım char ı.

Burning Legion eskisi gibi aktif ve yoğun değilmi artık? Bunu sadece Turk oyuncu kitlesi bakımından sormuyorum, yabancı oyuncular bakımından da soruyorum. Aktif bir serverda oynamak istiyorum. Aksi halde single player oyundan bir farkı kalmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşmalarından öyle hissettim ya.
Lvl 58 demişsin ama 60 a 1 haftada kasıyorlar ve yarınki patch de bu süre dahada düşecek sanırım.
Lvl 6 da guild peşine düşmüşsün. Bi kaç oyuncu az diye wow single player a dönmez. Şuan medium bir serverdayım fakat her yer kalabalık.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Konuşmalarından öyle hissettim ya.
Lvl 58 demişsin ama 60 a 1 haftada kasıyorlar ve yarınki patch de bu süre dahada düşecek sanırım.
Lvl 6 da guild peşine düşmüşsün. Bi kaç oyuncu az diye wow single player a dönmez. Şuan medium bir serverdayım fakat her yer kalabalık.

Level 58 warrior kastığım dönemde bu iş uzun sürüyordu, her bir quest için insanlar sıraya giriyordu mob respawn olsun diye, eh aradan geçen zamanda işler değişmiş.

"Guild peşine düşmemin" sebebi ise questlere adam bulmak için değil, oyuncu birliğine dahil olmak için.

Ben şu an "high" population bir serverdayım, fakat blood elf başlangıç bölgesi neredeyse boş, çok az insan var.

Neyse, problem değil, eskiden hemen her levelden char kabul ediliyordu guildlere, tümüne değil fakat kabul eden guildler vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...