Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ipod nano 3g ve kulaklik sorulari

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

simdi Ipod nano alicam su yeni nesilden 4gb

ama cok negatif konusan var kafa akristiran bol kimi diyor ipodlar cok sorunlu kimi diyor ses kaliteli olsada ses yuksekligi dusuk filan

kapasite olarak 4gb la sorunum yok yetip artiyor ancak cokmu hassastir bu aletler?

ikincisi milelt ekranalri asiemtrik geliyor bu 3g lerin diyor varmi boyle bir sorun yasiyan?

almak istiyorumda hala akfamda soru isaretleri var rahatlatilmaya ihtiyaci var su gariban viktorun :/

ikincisi ise kulaklik olayi

philips in su modeli
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17415&productid=evphishe9600

ile senheizer in meshur mileltin ove ove bitiremedigi
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17814&productid=evsenncx300

arasinda kaldim
overburn yapip kulaklik yipratilamli vs vs seklinde abuk subuk konusanalr var bisey anlamiyorum

su an bende creative muvo sport var heralde nano 3g bundan cok daha kaliteli ve yuksek ses veriyordur
dayaniklilik olarak bana 4 sene katlandi alet hor kullaniyorum filan ipod bu iskenceyi kaldirirmi o konudada kafama takilan sorular var

anlamiyorum bu islerden yardim edin :3

(donanim a acmistim ne alsam topigi de ram olayini cozdum ehah simdi sira aypod a geldi)
Sosyal ağlarda paylaş

cowon hosuma gitmedi fazla estetik olarak :P

onun disinda su an nano 3g ile yeni cikan zen multimedia hede arasinda kaldim

zen hem daha ucuz hem daha cok ozellik var ( daha buyuk ekran, 1 kusur milyon renk, 4 gb ama 36 ya kadar genisletme imkani var flash kartlarla) ve fiyati aypod dan daha ucuz

ama obur yanda nanonun tipi ve genis aksesuar yelpazesi

karsialstirmalara bakiyorum

kimi ipod u yerden yere vururken kimi en super ses kalitesi diyor

kimi sesi az cikiyor derken kimi cok cikiyor son sesde dinliyemiyorum hebe hube

kimi itunes dan sikayet ederken kimi omuyor

kimi apple olan herseye dusman yerden yere vuruyor kimi ise kor apple asigi toz kondurmuyor

yok yani deliricek raddeye geldim en sonudna hicbisey almadan oturucam ona yanarim
Sosyal ağlarda paylaş

diğer ipod topicine yazmıştım, açıkçası ipod nano 3g lerin ses kalitesi sıradan. basları açınca direk çatlıyor sesler. ama açmadan da sennheiser cx300 ile güzelce dinleyebiliyorum kulağa kötü gelmiyor yani. ekran konusua gelince sözlükte okumadan fark etmemiştim ama 0.5mm falan kalkık ekranın bi tarafı önemli değil ama.
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamlar iste bunu basarmis bitek..
benki markaya cok onem vermem almisken ipod olsu ndiyor daha ustun bi aleti gormezden gelmeye calisiyor aldiktan sonra bile ulan ipodmu alsaydik acep diye hala kendimle didisiyorsam

creative kac yildir yapiyordu mp3 player
bu adamlar cikti bi harddisk den mp3 player yapti su anda ehrkes en super onu kabul ediyor

teknolojiden zerre anlamiyan annem bile almisken ipod al herkes ipod diyo bi bildikleri vardir diyorsa...

keske bi deneme firsatim olsaydi da usendim caddeye gitmeye ehah alip zeni gidicem bi onu bi onu dinliycem son sveiyede yazarim buraya sonuclari
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
apple store'lara yenileri gelmiş sanırım, 2 hafta önce işledim. ipod'un grafik arabirimi biraz daha değişmiş, sanki biraz daha kullanışsız olmuş gibi geldi. bir yanda küçük resimler, diğer yanda yazılar gerçi bilmiyorum classic türdede kullanılabilirmi ancak yeni nesil gerçekten çok güzel olmuş. resimlerde göründüğü gibi değil, resimlerde çok büyük duruyor ancak elinize aldığınız zaman gerçekten farkını anlıyorsunuz.

bence ipod video ve shuffle var. doğrusu ikisindende son derecede memnunum. ipod ile herhangi bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum, tabi itunes'e alışma süreci ve yapılan hatalar sonucu atılması gereken formatlar :P

senheizer'a güvenebilirsin, philips pek güzel değil bence. sony veya griffin'in kulaklıklarını düşünebilirsin. philips aldım ancak pek memnun kalmadım, şu sıralar griffin kullanıyorum. cillop gibiler maşallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadastan alip denedim ikisinide
zen daha yuksek ve daha kaliteli ses veriyor yeni nesil ipod nano ya kiyasla
ayni zamanda UI sini sevemdim bu yeni nano nun cok hantaldi ve yer yer takiliyordu

ama en super olay ekrandaydi cunki nano dan daha buyuk ve daha kaliteli ekraninda iki ayni video yu acinca bariz fark gozukuyor

ipod touch a alternatif olarak yapilan bu alet onla adil bir sekilde kapisamasada nano yu cok kotu dovdugu kesin

nano alicak parasi olanalra tavsiyedir daha az para evrip daha iyi bisey alicaksinzi sonucta

ama bu zen in 16gb ligini alicak kadar para varsa ipodtouch alin direk
Sosyal ağlarda paylaş

Ipod =~ Nokia
Creative =~ Sony Ericsson & Samsung

gibi diyebiliriz . Evet Creative daha yüksek ses verebilir , daha çok kaliteli çıkabilir . Ama Ipod daha çok aksesuar 'a sahiptir pazar lideridir , sağlamdır , kraldır . Ipod 'a sağlam değil diyenlerin alnını karışlarım . Gözümün önünde Ipod Nano 2g 'nin başına nelerin geldiğini görmesem inanırım . Ipod 3g'nin de aynı kalitede olduğuna inanıyorum . O nanoluk farkı farkeden arkadaşıda ipod'a büyük ihtimalle elektromikroskopla baktığı için tebrik ediyorum . İşiniz gücünüz yok mu kardeşim :)
-
Demek istediğim yeni 3g 'leri görmedim ama eğer ufak farklara sahipse 30-40 milyon'a kıyılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...