Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

unutulmayan goller.. unutulmayan anılar..

mobaran

Öne çıkan mesajlar

sene 95 olması lazım... fener-beşiktaş maçı.. maç 1-1 devam etmekte.. 90. dakka sergen frikik için topun başında.. yanında mehmette var.. birbirlerine bakıyorlar.. sergen fazla gerilmeden sol ayagının içiyle sag üst catala takıyor topu... dk 90.. gol 90 a.. ertesi gün fanatiğin başlığı 90.0 SERGEN FM...
Sosyal ağlarda paylaş

leeds-galatasaray maçı.hagi alışık olduğumuz mükemmel paslarından birini hakan şükür'ün önüne atyıyor.ikiye bir.hakan sola doğru topu sürüyor.taraftar "hakan yine bok etti güzelim pozisyonu" diye düşünürken.hakan sağ ayağının dışıyla penaltı noktasına doğru çekiyor topu.kaleyi göremeyince tekrar.çerçeveyi gördüğü anda vuruyor.
mükemmel bir gol.

milan-galatasaray maçı.galatasaray,atak yönüne göre sağ taraftan, orta sahanın biraz gerisinden serbest vuruş kazanmış. okan topun başında aptal aptal nereye atacağına bakıyor.o sırada hagi soldan depar atan hasan şaş'ı görüyor.okana bırakmadan araya girip hasana yüksek bir top atıyor.tam hasan'a doğru gelen topu ,kalecinin önde olduğunu gören hasan,kafayla kalecinin üzerinden ağlara gönderiyor.bütün milan oyuncuları aptallaşmış etrafa bakınıyor.

son olarak popescu topun başında.penaltıyı kullanıyor.kıyamet kopuyor.

daha çok yazarım ama...[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

Dakka 70 civarları, fatih akyel okan'la verkaca girer sağ kanatta. Real orta sahasından birinin üstünden geçen topa, adam elle dokunmak atağı kesmek istedi ama dokunamadı. Fatih topla kanattan ilerledi. Ortasını yaptı, içerde süper mario jardel kendisini hierro gibi bir defansa karşı bile unutturmuştu. Kafayı vurdu ve goooooool
3-2
Üstüne bir de gol daha attı jardel ama ofsayt olmamasına rağmen ofsayt verildi.
2-3 gün sesim kısık dolaşmıştım. Tek kelimeyle inanılmazdı. Tabi stadda olunca daha bi gaz oluyor insan evden izliyo olsam deplasmandaki leeds maçındaki hakan'ın golünü yazardım[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 28 December 2003 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anlatayım hemen maç 1-1.90+1 dakika.tugay zor bi şekilde topu sol kanattaki hagi'ye atıyor. hagi soldan ilerliyerek çaprazdan ceza sahasina giriyor.yaninda bi savunma oynucusu.hagi topa öyle bi vuyruyorki top önce sağa doğru falso alıp sonra sola kalecinin kapattığı köşenin 90 ından giriyor. maç 2-1 bitiyor.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

oktay ın belçikaya attığı gol. 5 kişiye 6 çalım atıp o seneki en güzel golü atmıştı. Amma velakin 3-1 yenilmiştik.
Adamlardan hırsımızı euro 2000 de anca aldık. Alpay topa gelişine vurdu top havalandı. Hakan şükür top a koşmaya başladı. Kalci de aynı hızla topa koşmaya başladı. top ortada bir yerde bir defa sekti ve hakan hayatının zıplayışını gerçekleştirip kalecinin ellerinden bile yükseğe kafasıyla çıktı. Ve top ağlarda...
fener ilk defa şampiyonlar ligindeydi. Manchester united ile ilk maçı kadıköyde kaybetmiştik. Asıl işin iğrenç yanı okuldaki yabancı hocanın (kal) Mr. Smith (ajan değildi :) ) fanatik machester lı olmasıydı. Adam maça da gitmişti geldi manchester atkısıyla bize hava atıyodu. Dalga bile geçmişti bizle. Ama ilahi adalet de vardı :). Boliç topa sadece vurdu gerisini bazı ilahi güçler o defasn oyuncusnun aayağını oraya sokarak kaleciyi avladı. Ve maç 1-0 bitti. Ertesi gün ise Mr. Smith sarı lacivert bir sınıfa girmişti... :) :) :)
Beşiktaş 12 maç üstüste kazanmıştı ve 13. maçtı. Galatasaray ile kendi sahamızda oynuyorduk. 1-0 da öne geçmiştik. AMA Halilagiç o süper geri pası attı ve fevzi kariyerini bitiren ıskayı yaptı. Söylencek başka söz yoktu...
Bu da kendi anım Winning eleven dan :)
İnterle oynuyordum arkadaş ta juventus tu. ortada önemli bir iddia da vardı. Almeyda kırmızı kar ta görmüştü. 10 kişi iyi dayanmıştım. 90 dakka dolmuştu artık her an maç bitebilirdi. Ama o an emre bölezoğlu sahneye çıktı sol kanttan çizgiye kadar 2 kişi bilek hareketleriyle geçtim. çizgeye doğru kavisli bir ota yaptım. İçerde Vieri yanında thuram la berbaer top a çıktı. İkisi de topa vuramadılar ve yere düştüler buffon da topa doğru hamle yaptı o anda vieri sol ayağını araya sokup topa vurdu ve GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. :) Bir anda elimdeki analogu fırlattım koltuğun etrafında zafer çığlıkları atmaya başladım. Yani beşiktaş şampiyon olunca bile bu kadar sevinmemiştim :)[hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

milan maçı sonrası star gazetesinin başlığı

YENDİK Mİ_LAN ?

ehe unutamam

bide hagi'nin milan'a aşırtma golü, hani popescu'nun 60 metreden fazla mesafeden attığı pas ile tam kalecinin önünden ayak koyuyor ceza sahası çizgisi yakınlarından

ahh ahh hagi

her golü güzeldi adamın bea[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

beckham'ın toy zamanlarında orta sahadan attığı aşırtma gol

bülent'in geçen sene orta sahadan aattığı aşırtma gol

arif'in geçen sene dar bir açıdan vede yaklaşık 25-30 metreden attığı falsolu gol[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Galiba Vieria Newcastle atağını kesiyor tek pasla topu sol kanatta Pires alıyor ara pası Bergkamp'a. Bergkamp yay üstünde sağ ayağının dışıyla topu rakibinin sağına atıyor solundan dönüp sağ köşeye plaseliyor. Harbi böle bi gol yok..

Van Basten'in Perugia maçında aşırtma tarzı tam doksana giden mütiş bi rövaşata golü var sağ kanattan gelen ortaya..

Sonra Roberto Carlos'un korner çizgisine doğru koşup gelen topa gelişine wurması ve attığı gol var..

Henry'nin Man UTD maçında attığı bi gol var ki bunu herkes görmeli, yay üstünde ikili mücadelede Man UTD defansıyla Henry'ye pas geliyo durdurmadan sol ayağıyla kaldırıp sağ ayağıyla koyuyo tam doksana.. Kimse golü anlamıyo nooldu nası girdi o top diye aval aval bakıyolar..

Hepsini tekrar tekrar izledim şimdi, öh be dedim :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Türk takımlarından da..

Sergen'in Denizliye attığı muhteşem frikik..

Hagi'nin Monacoya sol kanattan getirip uzaktan attığı gol..

Sergen'in geçen sene 80 metre getirip Gençlere attığı gol.

İlhan'ın Gençler kupa maçında attığı birbirinden güzel 3 gol..

Nouma'nın D. Kiev'e attığı mükemmel aşırtma golü.

Jardel'in bi CL maçında gelişine ceza sahası dışından attığı vole..

Sergen'in geçen hafta topu bizim ceza sahamızdan alıp İlhanla duvar pasına girip attığı gol..

Şifo'nun GS'ye rövaşatayla taktığı gol..

Nihat'ın ortasahadan 30 metre gerilip attığı frikiğin direkte patlaması ve Nouma'nın tamamladığı gol..

Sergen'in FB'ye 90'da attığı frikik..

Nouma'nın Tarafel'i ezerek attığı kafa golü..

Hakan Şükür'ün Dortmund maçında attığı gol..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Batista öküzlemesine topa vurur Hakan Şükür tam dönüp "oha o topa öyle vurulurmu" diyecekken top hakanın kafaya çarpar gol olur...

ince görüp bantdan sayı almak işte böyle olur :)[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Baronkilic, 27/12/2003 tarihinde şöölece zırvalayınca:
geldim benim avalonda gm tailor gm bs gm necro gm mage süper charlarım var
Akabininde Berk kişisi şöyle söz eylemiş:
benim pipim de seninkinden büyük
Sosyal ağlarda paylaş

anlatacağım goller anlatılmış
henry nın sağ sektirip sol vurması

dennis in golu

benim hatırladığım bir olay var:

Sergen frikik kullanıcak karlı bir hava top turuncu toplardan heralde Vanspor maçı flndı mesafe 30 metre sergen frikik i kullanır barajdaki bir adam topu eliyle öyle bir keserki spiker bile kendinden geçer.
Voleybolda bile öyle blok koyulmaz topa ama hakem görmez ve anlamaz giden top bir anda nasıl durdu diye :D

Bide Lefter in antremanda öküz öldürdüğünü anlatır babam.

[Bu mesaj homoid tarafından 28 December 2003 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sene 1966 dünya kupası finali... (çocukluğuma denk gelir)
İngiltere - Batı Almanya 93.000 seyirci maçı izliyor Empire Stadı, Londra'da, hepsi ayakta...
maç 2-2 biter uzatmalara gidilir...
Uzatmaların ilk yarısında ingiltereden Geoff Hurst bir şut çeker... top üst direğe çarpar ve kale çizgisinin oralara düşer, dışarı çıkar... herkesin gözü hakemdedir... isveçli hakem, rus yan hakemle konuşur ve gol kararı çıkar... 93.000 ingiliz seyirci ayaktadır... işte bu gol hala top içerdemiydi dışardamıydı tartışılan unutulmaz bir goldür...
maç ondan sonra Geoff Hurst'ün kendisinin 3., takımının 4. golü atmasıyla, 4-2 sonuçlanır.... Dünya kupası ingilterenin olur[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau

[Bu mesaj karpuz tarafından 29 December 2003 00:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...