Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Ne Olacak? ---anket---

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

ben hala karar veremedim yav, swg de jedi olmadan once rifleman dim severdim, wow da da lockdum.
ne olayım yav, agır hareket eden tank turlerini sevmem, oyle kendi işinden başka her halta yarayan ama herseyden yarım yarım hybridleri de sevmem, agır zırhlı hantal abileri sevmem assasin mi olayım nedir
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:
ben xotl açacam heralde, oynayan varsa izlenimlerini aktarabilir mi?

Xotli oynadım, ilk 15 levelda en zayıf class, sonraki levellarda buff'ları felan alıyor çok hayvani bir hale bürünüyor.

Lvl 40-50 arası oyuncular kendi levellarındaki 4-5 yaratığı aynı anda kesebiliyormuş bence gayet güzel... Ha tabii demonologist kadar güçlü değil ama nerf yiyecek bence demonologist o yüzden xotli'den şaşmayın.

Pvp hiç yapmadım ama gerçekten bu class'ı iyi oynarsanız pek az kişi size dokunabilir gibi, en azından talent'lere baktığımda bunu görüyorum ama hiç belli olmaz belki de en dandirik pvp class'ı xotli'dir.
Sosyal ağlarda paylaş

managerx said:
betayı deneyemedim, tonla kıvır zıvır okudum çok yeterli değiller, barbarian benim de hoşuma gitti ama elini sallasan barbarian olacağından istemedim, tüm defectlerine rağmen hox olacam afet bir mısırlı açıcam dans edip tip toplayacam
vermeyeni de alevlerimle yakıcam

elini sallasan assasin olcak gibi geliyor bana da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...