Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefret Kusalım

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

said:
Apache, 13 January 2004 18:01 tarihinde demiş ki:
adem den nefret edıyorum elma yerıne zıkkımın pekını yıyesıca ulan koskoca cennette allah 'o' elmayı yeme demıs bı o kaldıydı sende gıt o elmayı ye hay allam yarabbım lan ne yıyosun yeme demıs ne dıye yıyorsun yanı anlasılmaz
Tüm hastalıklardan nefret ediyorum,şerefsız sokak cocuklarından,cok yavas yasamaktan daha var geldıkce yazayım aklıma

Adem şerefsizine katılıyorum.B.k yiyesice cennette o kadar şey varken sen git yasak meyveyi ye.Hay allahım ya.[signature][hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Nefret!!!!!!!!
Aslında nefretı severım Yoww YOww Rappp!!!
:PP
HErseyden nefret edıorum
esaretı baslatıp ona alıstırıp Bırden bıre salıveren ınsanlardan
Dert Dınler gıbı yapanlardan
Rapcı ye laf atandan
Aslında yazacak cok seyım var
Kısacası
Nefes almaktan,ınsanlara bakmaktan,YASAMAKTAN NEFRET EDIORUM
LANET OLSUN[signature][hline]Dunyada Hıc Kımseye Guvenme Cunku Beyaz Gulun Bıle Golgesı Sıyahtır!
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm geç kalmışım biraz topici yeni gördüm.

Game Show'un OVerdose'unda yine Uyuz Olurum köşesi vardı onunla ilgili bi topicde ben açmıştım eskiden buna benziyor oda.

Onunda linkini verelim isteyen orayada kussun, uyuz olduklarını dile getirsin dimi.
"Uyuz Olurum Köşesi" Buyrun burdanda yakın.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Kendimden nefret ediyorum ,etrafta ayna olmasından.bunalım tribi yapan kızlar dan öellikle psikolojik sorunları var mış gibi görünen kızlar dan nefret ediyorum,babamdan nefret ediyorum,
allah dediiniz olmayan ama herkezin olduunu sandıı varlıktan nefret ediyorum. Sadece ve sadece tek istediim kendi halime bırakılmak...[signature][hline] Nice boys don't get girls pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zeyir, 13 January 2004 20:04 tarihinde demiş ki:
Kendimden nefret ediyorum ,etrafta ayna olmasından.bunalım tribi yapan kızlar dan öellikle psikolojik sorunları var mış gibi görünen kızlar dan nefret ediyorum,babamdan nefret ediyorum,
allah dediiniz olmayan ama herkezin olduunu sandıı varlıktan nefret ediyorum. Sadece ve sadece tek istediim kendi halime bırakılmak...

Bak guzel arkadasim neye inanirsin inanmazsin bilemeyiz ancak bulundugun ortama biraz saygi goster olur mu?
Burda senin inanmadigin seye inananlar var ve bunu kaldiramayabilirler...
Benden sana tavsiye dusuncelerini daha ilimli daha yapici bir uslupla sun....[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 13 January 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
zeyir inde su anda icinde bulundugu ergenlik donemiden nefret ediyorum
coluk cocuga gunah
sivilce cıkması zaten yetericne iskence

Valla gulmek istemiyorum ama tutamicam kendimi..:-):-)[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 13 January 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
zeyir inde su anda icinde bulundugu ergenlik donemiden nefret ediyorum
coluk cocuga gunah
sivilce cıkması zaten yetericne iskence

İ dalga geçtiniz saolun...

bişi daha eklicem .Aynı fikirde olmayan insanların birbirlerine laf sokmalarından nefret ediyorum...[signature][hline] Nice boys don't get girls pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim okulda Atilla adında bağnaz , tutucu , hiç bişeyden anlamayan kafası tarihten başka bişeye basmayan antika , şişko bi herif var ...
O heriften hakikaten tiksiniyorum.. nefret..[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PUMA, 13 January 2004 17:37 tarihinde demiş ki:
e bu mantıkla adamın opeth dinleyenlerden nefret edenlerden nefret etmeside seni bağlamaz.ayrıca sen kendinde tanımadığın insanları sazan veya lamer olarak nitelendirecek hakkı nerden buluyorsun onuda anlamadım...

Ben kafadan atma sazan demiyorum. Şekil 1 -B de gördugun gibi sazanlık mevzusu var.
uzatmayın .[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞ KALALIIIIIIIIIIIIIM dien kızlara nefret kusuorum biri dışında :)

Kitabını hede hödönü unuttun kendini nasıl unutmadın dien hoca zihniyetine :)

Yakışıklı olanlara (valla kıskanmıorum yaa bakmaın öle :D )[signature][hline]*!barnak basar*
Siz sormadan ben söliim evet çok düşündüm bu imzayı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 13 January 2004 20:43 tarihinde demiş ki:
Bizim okulda Atilla adında bağnaz , tutucu , hiç bişeyden anlamayan kafası tarihten başka bişeye basmayan antika , şişko bi herif var ...
O heriften hakikaten tiksiniyorum.. nefret..

Bizim okuldada Atilla adınada nefret ettiğim bir müdür yardımcısı var.Neden Atillalar hep böyle değişik insanlar oluyor?[signature][hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 13 January 2004 22:40 tarihinde demiş ki:
said:
zeyir, 13 January 2004 20:04 tarihinde demiş ki:
allah dediiniz olmayan ama herkezin olduunu sandıı varlıktan nefret ediyorum.

ya sen zaten kendin ikilem içindesin :lol:
var mı,yok mu? karar ver.

siz varlık olarak aldıınız için yada alışkanlık öle yazmışım bunu bi iklem olarak alamasssın kendime göre olmayan bişi den nefret ediyorum ama size göre bi yaratıcı. bu bana göre yok eer var sa gerçekten nefret etmek için sebeblerim demek oluyo..[signature][hline] Nice boys don't get girls pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...