Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3>kasım 13, season3>kasım 20

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

497 resil zor bise diil

vengeance trinketle 415 var talisman of ally la 445 resil var bende

halaa da sabahlarsan bi aksam yada bi horde arkadasi ayarlarsin falan 5 socketi degistirirsin biraz hp gider resil gelir :)

edit : ki bi ringden resil almiorm onada blue olani yada yeni sezonu falan aldinmi 2 3 tane resil socket yeter 490a cikmak icin.gerci yeni sezonda 2x bi set 3x bi set bonus icin yalan olcak oda var :D
zaten resil cap 500 ya 450 neyinize yetmio lol
Sosyal ağlarda paylaş

valla warrior falan socketlerde direk gitmeli bence zaten arena icin(ozellikle 3v3 5v5) de ama mage zaten 12 stam kullanio dmg yerine.frostun dmg dan daha cok ihtiyaci var sonucta.heleki 5v5 yada 3v3 gibi ilk cc sora dps oynadigin takimlarda..12 stam socketler hep o yuzden. onlarin 2 3 tanesi resiye cevrilebilir ama gerekte yok 450 ii bence
Sosyal ağlarda paylaş

Reumer said:

zaten resil cap 500 ya 450 neyinize yetmio lol

Resilience cap diye birşey yok, critic yeme şansını düşürmeye devam ediyor 500 den sonrasıda. Sadece critten yediğin damage en fazla %25 oranında düşürülebiliyor, dahası yok. Ama critic yememe şansı artmaya devam ediyor 495 sonrasında da.
Sosyal ağlarda paylaş

bakış açısı farklı tabi

bana göre resilin crit dusurmesi diil onemli olan % 25 dmg dusurmesi

ki cogu insanda oyle dusunuyo stormscale da konustugum ettigim.

criti nasilsa bi sekilde yiyosn % 12.5 dusurse nolur 13.5 dusurse nolur?tamam 1 le 12 arasinda fark varda 12 ile 13 14 arasinda cok bi fark goremiorm.ki 1000 resil yapamayacagina gore...

onemli olan crit vurdugunda en azindan dmg i az yemen.yada dotu az yemen.

edit : yani sole bakmak lazm dmg reduction ı olmasaydi resili kimler severdi?ben sevmezdim.sevenlerde 500 resil cap i yok diye dusunenlerdir belkide
Sosyal ağlarda paylaş

iste olay orda cozuluyo zaten.

ne bilim crit bonusu cartiyla curtuyla abarti dmg a cikanlari biraz dusurmek..ne bilim kendi classimdan ornek veriyim arena gearlari yokken 7k pyro vuranlar artik vuramiyo.dmg arttikca o % 25 reduction engellio cunku.

yoksa bi sekilde criti yine yiyceksin.ve dedigim gibi 12.5 dusurmus yada 14 dusurmus benim icin cok bise ifade etmio...100 ustunden 1 2 gibi rakamlar komik gelio yani
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Xhunarion said:
said:
Ben mage e karşı 1v1 de scorch bile cast ettirmiyorum, ama bir şekilde 10k dmg vuruyor her frost mage nasıl işse

class'ın ne senin?

Rogue

Eğer arena spec'sen ve mage'ler seni böyle alıyorlarsa ya gear'ın yoktur, veya kendini geliştirmelisin. Çünkü mage'in üstünlügü olan bir sınıf değil rogue.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Guild arkadaşım söyledi az önce, icelance nova damage'ı x3'ten x2'ye iniyormuş, doğru mu bu?

Bir kere o skill zaten yazdığı gibi 3x şeklinde çalışmıyor. öyle olsa +damage etki etme şeklide buna uygun işlerdi. o spellin doğru şöyle aslında.

Ice Lance Rank 1
150 Mana 30 yd range
Instant cast
Deals 483 to 561 Frost damage to an enemy target. Causes 1/3 damage against NonFrozen targets.

çünkü +spell damage instant spellere 1/3 oranında etkirken oyunda sadece ice lance büyüsüne 1/9 olarak etkiyor. Burdanda büyünün aslında yukarda yazdığım gibi olduğunu anlarız.

Yani 3x---> 2x olayı gelirse ice lance "161 to 187" yerine "241 to 280" vuran bir skill haline gelir bişey değişmez. Zaten TBC betada da aynen bu şekilde idi sonra nerflendi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...